Що дає биткоины значення? Просте пояснення будь ласка

Я чув, що шахтарі вирішувати математичні завдання, щоб забезпечити биткоины... які проблеми? І чому рішення варто "грошей"?

Крім того, що означає обмін вам в обмін на реальні гроші, коли вони отримують биткоины? Я кажу матеріальних активів?

Я розумію, що фіатні гроші нічим не забезпечені матеріальними, тому очевидно, що обмін-це обіцянка оголошеною цінністю на биткоин значення. Я просто не розумію, що дає биткоин це значення?

Я думаю, що з національною валютою я розумію, що є домовленість про вартість всіх речей відчутні темпи праці, яка необхідна для його виробництва. Тим самим пов'язуючи значення від одного пункту до іншого, роблячи валют дійсні. Очевидно, що Биткоин працює однаково. Так що таке праця, що робить валюти значення стандартизованих Биткоин це самостійно.

Я сподіваюся, що ці питання мають сенс. Будь ласка, дайте мені знати. Спасибі.

+507
Leikeze Zurc 29 вер. 2014 р., 19:21:47
31 відповідей

Комісійні беруться при побудові угоди таким чином, щоб розуміти, що винагорода виплачується.

Наприклад

  • У вас є два невитрачених правочину поза кладе на 0,6 BTC та 0.4 БТЦ
  • Можна використовувати ці два виходи в якості вкладу (загальна сума яких становить 1BTC) у вашій угоді де ви платите 1 вихідний адресу 0.99999 БТЦ.
  • Вартість 0.00001 BTC є имплицитным. Не відправляється на будь-яку адресу або зібрані програмного забезпечення.
  • Ваш друг отримає 0.99999 BTC і коли угода входить у блоці, майнер отримує 0.00001 БТЦ.

Ось в принципі як це працює. Ви повинні розглянути те, що відбувається в угоди, а також те, що виходить на іншому кінці.

+997
Januka samaranyake 03 февр. '09 в 4:24

Що, якщо Техас стають несумісними з майбутніми версіями биткоин? В яких випадках він би просто перестати бути сумісні? Якщо немає гарантії сумісності, як це може бути корисним на всіх?

+955
randyr 28 трав. 2011 р., 14:38:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Теоретично це можливо (але не вигідно). Але в реальності кількість грошей вам доведеться витратити, щоб зробити це буде набагато більше, ніж те, що ви хотіли зробити.

+939
nazar2001 8 лип. 2016 р., 00:54:54

Є деякі фундаментальні юридичні проблеми з цим, так як пошта-це істота Конституції і, отже, створення уряду Сполучених Штатів. Це взагалі не зрозуміло, що Пошта має право займатися фінансовими операціями, посередницькою діяльністю. Це навіть сумнівно, що Конгрес має право допускати в поштове відділення для цього.

Що сказав, заради аргументу, давайте припустимо, поштове відділення починається брокерських транзакцій з биткоинами. Що тоді? Ну, точки биткоин (спрощено вперед) полягає в тому, що він не контролюється державою, є анонімною і безпечною. Скільки користувачів Bitcoin, які будуть здійснювати операції з биткоин державною установою, чия робота є для маршрутизації документів з людьми по всій планеті, але славиться втрати, неправильного використання, або misdelivering свій вантаж? Я не бачу його.

Якщо на те пішло, скільки американських громадян або політиків буде підтримувати вставка поштового відділення в нестійкою і швидко мінливої крипто-валюти світу? Дві речі, на пошті зробили передбачувано за останні кілька років, крім доставки пошти, щоб мене не втратити гроші і попросити допомогу платнику податків. Додати в складності великий фінансовий інститут і можливість обвалу ринку, і у вас є задатки серйозної аварії (думаю щось на зразок ДУК + держборг жах в одному флаконі).

Це не значить, що я бачу тут якісь мерзенні схема "взяти на себе" Bitcoin або щось. Це значить, що це схоже на навіжену ідею придумали чинуші, хто не знає, що таке биткоин насправді.

+929
JWC1976 16 квіт. 2012 р., 23:42:40

як ми створюємо новий блок , тому він буде підключений до існуючої блокчейн або буде створений новий блокчейн?

+820
Chad Kieffer 8 квіт. 2016 р., 18:39:27

Ви платите один раз плату, так як це одна транзакція з декількома виходами (тільки 5000).

Тим не менш, теж читав це

+793
mangroovie 28 лют. 2011 р., 11:07:32

Після довгих пошуків і читання декілька різних документів я знайшов відповідь на своє питання і подумав, що було б добре, щоб поділитися ним з іншими людьми в суспільстві.
Педерсен зобов'язання на суму в і засліплення фактор Х є:

С(А) = х*Р + А*год

Де Р - це генератор точки на еліптичній кривій і ч інший статичний момент, що все узгодили. (Це насправді карта хеш р на кривій).
Для того, щоб довести, що сума знаходиться в межах певного діапазону, не розкриваючи суму, КТ використовує кільце підпису.
Припустимо, Аліса хоче довести Бобу, що її сума угоди знаходиться в діапазоні [0,p]. Якщо Боб обчислює:

С' = С(1) - 1*ГОД

Вона буде дорівнює:

х*р

Якщо Аліса може зробити підпис з X в якості секретного ключа (використовувати ECDSA наприклад), то вона може перевірити, що вона знає х таким чином, сума фактично 1.
Однак у конфіденційних транзакцій Аліса не хоче розкривати суму, тому замість того, щоб припустимо, якщо вона робить цю операцію для всіх сум, наприклад:

З = з(2) - 2*год

і т. д. Для всіх сум до тих пір, поки. Тоді, якщо Аліса робить кільце підписи за всі ці суми, то вона в основному говорить, що моя сума становить одну з сум в цілому ряді не розкриваючи його. Кільце підписом є підпис, яка показує один з входів є підписання його не розкриваючи, хто.
Що в принципі наводить на доказ ряд і Аліса успішно можна довести, що для Боба таким чином, не розкриваючи суму.

+741
Nandhini 24 лип. 2012 р., 02:29:39

Насправді, це гірше: канали оплати можуть тільки перевести баланс, який належить відправнику в ньому. Так що, якщо Девід і Роб кожен заплатив 25BTC в канал, Девід може відправити 25 BTC на Роб.— Однак, їх може бути кілька шляхів від Аліси грабувати, які могли б паралельно виділити 100BTC грабувати.

Є цікавий компроміс тут: Биткоин блокчейн легкоатлетів в суми повинні бути погашені, але обмежені в пропускної здатності транзакцій. Мережа блискавка з іншого боку практично не обмежений у транзакционную продуктивність, але обмежені в розмірах, щоб бути відправлені. Саме тому транзакцій на блокчейн оцінюються за вартістю їх включення в блоці, тобто основним "вузьким місцем", та трансакції в мережі освітлення, ймовірно, буде оцінений в основному по відношенню до вартості їх передачі. Очевидно, це сприяє більшій передачі значення на Blockchain і дрібних платежів, щоб перейти до мережі освітлення. Однак, відправка меншого розміру вимагає менше заблокованою в розмірі, і буде легше знайти маршрути.

Отже, він може насправді просто відпрацьовують.— Ми побачимо, коли він іде жити на ланцюжку блоків Bitcoin.

+679
Andy Eskridge 8 серп. 2018 р., 12:58:42

Так що, по суті, я правий, кажучи, що складність розраховується від мети, а не навпаки?

Це правильно. Труднощі-це лише поняття, введене, щоб зробити цільове значення легко представляти для людини. Вона не має сенсу внутрішньо.

+678
user437032 7 черв. 2011 р., 22:26:54

Хоча це не поширюється на специфікації, здається логічним, щоб відповідати всі комісії за транзакції (в тому порядку, в якому в угодах фігурують в блоці) проти блоку нагороду само інших угод збігаються. Листя тільки заблокувати винагороду до або після зборів по угоді. Я думаю, що це має більше сенсу, щоб поставити блок нагороду після укладення угоди комісійні, т. к. блок нагорода буде завжди складатися з чорно-білих монет (якщо хтось "попередньо кольору" їх, що мені здається дивним), і Конвенції полягає в тому, що незабарвлений монет пройшло.

+643
LysanderM 6 лип. 2011 р., 02:21:29

Мені подобається питання, але це може бути не правильний форум, щоб отримати кращі відповіді. Це більш або менш стилі, де ви повинні підняти питання, яке можна легко відповісти. Допомога форуму. Як такої, я думаю bitcointalk.org може бути, краще обговорити це...

У всякому разі, мені подобається те, як ви показали те, що було зроблено, і те, що ви шукаєте. У мене не буде повних відповідей на всі 6 маркерів. Я, здається, розумію, що по логіці наступний скрипт(s) - це ключ, щоб зрозуміти, що відбувається, і допоможе частково відповісти на ваші запитання.

Чому існує так багато різних видів? Є його сумісність з іншими ланцюги? Або що?

Це відкрита середовище, і будь-хто може створити типу Скрипти, що він чи вона, чи воно вважає задовольнити потреби. І є багато шляхів, що ведуть в Рим... як операція стека дасть true або false, то транзакція не буде дійсним або недійсним. Тому ніхто не може сказати точно, що намір було для всіх сценаріїв. Проб і помилок? Різні бібліотеки? Склад Manullay?

Які відмінності між цими типами (крім довжини і алгоритм хешування)?

тьфу, я би пережити пояснення всіх скриптів - мені лінь. Але заради майбутніх читачів, я буду йти через один приклад нижче ...

Які переваги та недоліки цих типів?

Чому так багато HTLCs на LTC і так мало на BTC?

Чи знаєте ви інші подібні HTLC скрипти?

Я залишаю це до аудиторії, щоб (можливо) дають кращі відповіді, ніж я міг зробити

Чи Можете ви надати цікаві ресурси на цю тему?

Пошук на цьому форумі і bitcointalk для "HTLC", вже забезпечує необхідну базу інформації. В рамках теми, там завжди є посилання на докладний опис, і рано чи пізно ви будете в кінцевому підсумку розуміння блискавка :-)

Поряд з скрипт Вікі я спробую дати коротке пояснення того, що відбувається на стеку, в той час як цей скрипт виконується. Важливо знати, що є вже деякі дані в стеку, перш ніж показані скрипти виконуються. На мій приклад, то, ймовірно, підпис, дані і "правда" заяви, після "якщо". В розділі "ще", мабуть, немає підпису за замовчуванням і "помилкове". Примітка якщо заяву "з'їдає" верхній елемент стеку ("true" або "false").

63 Якщо попередній елемент на стек=1, потім запустити код тут (Якщо 0, то перейти в інший розділ)
А8 SHA256 і зробити SHA256 на останній елемент стеку
20 data32 натискаємо наступні 32 байта на стек
 <secret_hash 32byte>
76 ДУП дублікат останнього елемента в стеку (так що ви повинні двічі секретний хеш на стек)
А9 hash160 хеш-останнє значення зі стека з допомогою SHA256 і ripemd160
14 data20 натискаємо наступні 20 байт на стек
 <pubkey_hash1 20byte>
88 equalverify дивись якщо верхні елементи стека такі ж, якщо не зупинити виконання (ТХ = невірний)
змінного струму опція -- checksig перевірити інші підпису на стек
Ще 67
04 data4 натискаємо 4 байти на стеку
 <пастці довжину 4 байта>
Б1 checklocktimeverify Техас є недійсними, якщо в пастці більше, ніж поле nLocktime ...
75 краплю видалити верхній елемент стеку (незалежно від CLTV залишилося в стеку)
76 ДУП дублювати
А9 hash160 SHA256, і ripemed (ймовірно, за замовчуванням, залишаючи за замовчуванням хеш в стеку)
14 data20 натискаємо наступні 20 байт на стек
 <pubkey_hash2 20byte>
88 equalverify перевірити два верхні елементи стека (як хеші), якщо не рівні, ТХ = невірний)
змінного струму опція -- checksig перевірити інші підпису на стек
68 за endif

Приклад може бути простий тест, тому що я не можу бачити, як "якщо" розділ з сиг даних і "правда" на стеку може прийти до дійсного результату (хоча я може помиляюся). Після сиг на стек ми будемо мати структуру даних, що таке SHA256 б. 32bytes дотримуйтесь поверх нього, а потім вони повторюються. Це три елемента даних на стеку. Верхній елемент видаляється з стека, хэшируется і хеш повертається на стек. Ще трьох елементів даних на стеку. Ще один елемент даних (20 байт) слід, перш ніж equalverify (і їсть) перевіряється два елемента. Якщо це правда, опція -- checksig піде, але все-таки є дві структури даних з попередньої операції на стеку. І я не бачу ніяких multisig тут (що б перевірити публічні ключі, але не хеші). Так що опція -- checksig не..., отже, я припускаю, що це якийсь скрипт тестування. Експерти HTLC скрипт може продовжити підтвердити чи довести мене неправильно.

+631
eltel2910 1 трав. 2018 р., 00:04:32

Просто використовувати нову адресу для кожного запиту платежу. Ви можете мати стільки адрес, скільки ви хочете.

+627
Ahmed Nassar 10 бер. 2017 р., 23:33:25

хтось /може/ кинути гашиш влада в системі. і до тих пір, поки складність регулює, вони /можуть/ випускати більше блоків, ніж один раз на 10 хвилин в середньому. але трудність буде налаштувати після один або більше 2016-заблокувати шматки (зверніть увагу, що зміна труднощі, обмежений коефіцієнтом 4 для кожного 2016 заблокувати шматок), поки в черговий раз навіть з новим хеш-влада тільки один блок кожні 10 хвилин проводиться в середньому.

так що "в короткостроковій перспективі" можливо, для когось, щоб справити більше блоків, ніж 1 раз в 10 хвилин, але "в довгостроковій перспективі", якщо вони продовжують додавати постійно потужність майнінгу, складність буде наздогнати їх.

+611
lds 27 лип. 2016 р., 14:10:39

Я впевнений, що обидві карти повинні бути тієї ж марки і моделі материнської плати, щоб визнати їх так, що обидва будуть працювати одночасно.

+542
Indy300 8 черв. 2017 р., 03:32:37

Я був жертвою фішингової атаки сьогодні, і злочинець вкрав мій биткоин зберігається в coinbase.com. У мене є IP-адресу, який зловмисник використав. Я можу що-небудь зробити? Будь-яка інформація буде корисною.

+518
user2896552 9 бер. 2017 р., 13:39:19

Биткоин клієнт був розміщений на GitHub вже деякий час. Це дуже близько до того, що Сатоши спочатку писав. Ось перший комміт датується 2009: https://github.com/bitcoin/bitcoin/tree/4405b78d6059e536c36974088a8ed4d9f0f29898

Ви також можете проглянути всі коміти від шляху назад: https://github.com/bitcoin/bitcoin/commits/master?page=151

Деякі інші дослідження вказують мені на фактичне перший лист відправили в криптографії список розсилки на Сатоши, де він фактично поставлений 0.1 версії: http://www.metzdowd.com/pipermail/cryptography/2009-January/014994.html

Ось по прямой ссылке, наданої Сатоши, але він, здається, не працює: http://downloads.sourceforge.net/bitcoin/bitcoin-0.1.0.rar

Погугливши трохи, я виявив, що те, що ви шукаєте: https://bitcointalk.org/index.php?topic=68121.0

+506
Jcoin 19 серп. 2011 р., 16:21:56

Якщо питання обороту, тобто покупки /продажу/Тома, то його тут http://btckan.com/price

і Китай, який є лідером по 2-1 і 4-1 кілька днів

https://bitcointalk.org/index.php?topic=319898.0

+485
Zane G Smith 4 груд. 2016 р., 19:50:51

Тепер, коли я думаю про це, це не можливо для всіх інтернет-провайдерів закрити загальний порт у той же час, якщо терміни були ідеально синхронізовані. Тепер це не означає, що вони не могли цього зробити, просто було б для них, щоб синхронізувати всі одночасно практично неможливо. Вважаю чесним учасником якого наносекунд до завершення блоку той самий момент, коли кожен провайдер вирішить заблокувати порт. Кажуть, існує партія, яка має дуже високу латентність, і вони отримують останній биткоин 100 мс після виключення. Тепер вони тільки 10мс від іншої особи, з яким була видобуток з затримкою 50мс. Може поганий угоди відбуваються в останні мілісекунди, якщо одна сторона зважилася на покупку / продаж? Якщо весь світ зупинився майнінг биткоинов відразу і у вас додатковий 100мс гірничодобувної б ці 150 мс безпосередньо масштабі і створювати різке підвищення цін в той же час залишаючи вам час, щоб продати? Що робити, якщо ви вирішили купити все биткоины від людей, які мали більш високі затримки за зниженою ціною, тому що вони не отримують ринкові дані досить швидко?

Поклавши руку на серце, є так багато різних речей, які можуть трапитися економічно мудрі, як добре. У цих рамках даного сценарію, я вважаю, можна було б для однієї із сторін значні вигоди з-за затримки у процесі затримки. Кожна сторона може припинити видобуток на різні проміжки часу, це було б неможливо для провайдера, щоб намагатися зупинити кожен учасник у той же час з-за них не зміг зупинити пакет, коли він відправляється. Це дуже цікавий сценарій, щоб задуматися над тим, як можна використовувати затримка відмінності.

Як вирішення проблеми можна розглянути альтернативний порт. Розглянемо інший спосіб ув'язки операцій (0, 1,... п) використовувати autossh двох тунелів: один через порт 22, а інший через порт 2222. Якщо провайдера заблокувати ці порти, ну... тоді це точно не буде можливо підключитися по SSH до сервера в першу чергу. У відношенні потенційної витоку клієнтів відкритого ключа, переключившись на СШ портів, можна було б порадити повністю гомоморфной схеми шифрування, такі як з популярними безпечний клієнт електронної пошти Lavabit не. (нещодавно закрили АНБ за надто безпечно) це просто мої два центи.

Тим не менш гомоморфного шифрування забезпечить користувачам відкритого ключа, як того вимагає протокол Биткоин якщо ми перейшли на порти 22 222:

http://en.wikipedia.org/wiki/Homomorphic_encryption#Fully_homomorphic_encryption

+421
user63457 8 січ. 2011 р., 08:11:09

У мене HP павільйон G6-2313AX ноутбук з Процесор : ЗСУ quad-core A10 і Відеокарта : 512 МБ і AMD Radeon серії HD 7660G (вбудована) і 2 ГБ Відеокарта ATI mobility Radeon HD 7670M графіка (спеціальний)

Я знаю, що обидві специфікації не достатньо для виділеного гірського. Але я зацікавлений в цьому, і просто хочу спробувати майнінг.

Будь ласка, допоможіть.

+394
user585123 17 бер. 2016 р., 18:11:36
Питання про клієнта-місцеве явище, коли биткоин клієнт дізнається вже нова ланцюжок в плані складності, ніж його поточної ланцюжку.
+378
Speedbird 18 серп. 2012 р., 02:04:13

У моєму досвіді з проханням на повну глибину ринку з MtGox, часто з неправильною інформацією. Боротися з цим я змушена будувати свій власний, в подібній манері, як ви описали вище.

Що я роблю, з допомогою вебсокетов з API, я дивлюся на всі вхідні глибину подій. Потім я тримаю двох упорядкованих масивів заявок і питає. На глибині подій, якщо обсяг позитивних додам замовлення на відповідний масив, заснований на type_str власність. Якщо об'єм буде від'ємним я видалити об'єкт з масиву.

Переконайтеся в тому, щоб об'єднати об'єкти тією ж ціною, але з різним обсягом. Також при видаленні об'єктів, якщо негативний обсяг менше, ніж обсяг тих же цінах об'єкта, то тільки віднімати з обсягу, а не видаляти. Ось як це робиться на сервері біржі MtGox і це призведе до помилок, якщо зробити по-іншому.

Після того, як це запустити на деякий час, хоч і не глибокий, портфель замовлень достатньо і портфель замовлень на MtGox вартість повинна бути.

+366
MD FARUK 21 січ. 2018 р., 22:20:16

Якщо мережа буде включати 2 майнінг пули (pool_1 і pool_2) з hashpower 49% і 51%,відповідно, тоді горе потрібно обчислити ймовірність того, що за 10 хвилин, рівно в 2 кварталах будуть створені такі, що в двох кварталах не генерується в той же час і перший блок генерується pool_1 з hashpower 49% і другий блок створюється pool_2 з hashpower на 51% ?

(1) для нас важливо знати, що басейн створює перший блок і яка одна генерує другий блок, так, ми хочемо знати ймовірність того, що перший блок генерується з допомогою яких басейн (у відношенні до їх hashpower)

(2) ми припускаємо, що pool_2 є чесним і pool_1 - це егоїстично і

(3) Ми знаємо, що биткоин-мережу в середньому створює один блок в 10 хвилин.)

(За даними рішення, запропоновані мерч от : як ми можемо бути впевнені, що новий блок буде знайдено?)

Дякую

+359
ladno 17 лист. 2013 р., 06:29:01

припустимо, заради аргументу, що кожен Шахтар має таку ж кількість потужності майнінгу одного хеша в одиницю часу ("галочку").

ймовірність того, що Шахтар вирішує їх заблокувати в наступному тику збільшується кількість хешей вже перевірив, так як поки що космос є конечним.

в змові шахтарі могли погодитися сплатити транзакцій blockchain гаманець на ту ж адресу і, таким чином, працювати над вирішенням точно такий же блок. вони могли б розділити збоченець простір між ними і, таким чином, вичерпують спеціальне простір швидше, ніж соло шахтарів.

погоджуючись поширювати плоди їх видобутку серед них, у змові шахтарі очікуваний виграш на наступному тику, який зростає швидше, ніж соло шахтарів, так як вони виснажують їх окказиональной простору швидше.

так хіба це не раціонально для шахтарів вступити в змову? це може створити тенденцію до монополії на видобуток корисних копалин?

+265
Kevin Sweere 31 серп. 2019 р., 15:32:24

Коли шахтарі намагаються знайти блок, вони роблять це для певного набору операцій. Цей набір включає в себе спеціальний транзакція blockchain гаманець. Це перша транзакція в блоці і збирає зборів та субсидій блоку. Вихід фонду транзакції посилає гірничо винагороду за адресою, вказаною в Шахтарськ.

Таким чином, пошуки дійсного блок забезпечує також сплату успішний мінер: виплата є частиною цього блоку. Після того, як блок вже дозрів на 100 інших блоків побудований на вершині цього блок стає витрачається. Те, що Шахтар робить з блоком нагорода-це їх власний вибір.

+161
user45922 7 лип. 2012 р., 08:38:37

Формат угоди не був змінений у Tenebrix клон або лайткоин клон. Ті байти, які ви виклали, є правильними, і дійсно розшифрувати до 50 БТЦ, коли зачитав як unsigned, від молодшого до старшого, 64-розрядне ціле число.

~> пітон
>>> імпортувати структуру
>>> структури.розпакуйте("<г","\х00\xF2\x05\x2A\з x01\х00\х00\х00")[0]
5000000000
+148
Luv Yu 8 трав. 2012 р., 22:29:05

Я послав деякі (коштує близько 1000руб) биткоины на один з моїх гаманців і не пам'ятає, що гаманець був. Зараз я перевіряю гаманець і бачити баланс як і раніше немає. Може хто-небудь сказати мені, як я бачу гаманець, використовуючи адресу гаманця (3CGphwQHf5QvK6dMrLcLQvQNCuBsc85T5k) або ім'я гаманця(1fac700f695d9d63).

+137
Andrius Petkus 29 жовт. 2018 р., 08:35:20

Я читаю про SegWit і біп 141 , зокрема, і я не розумію, що таке мотивація P2SH вкладеності.

Спочатку я думав, що P2WPKH не діє на non-оновлені вузли, так P2WPKH вкладені в P2SH спосіб, щоб зробити це м'якої вилки (з P2WPKH використовується тільки після оновлення всіх вузлів). Але, як я шукав визначення P2WPKH я прийшов до висновку угоди ANYONE_CAN_SPEND на старих вузлів.

Ще одне моє припущення, що це може бути включення segwit не гаманець, щоб створити транзакцію, що містить scriptPubKey, який можна використовувати пізніше з допомогою segwit свідка. Це вірно? Є інші переваги? Здається, трохи занадто багато клопоту.

+95
gosha308 12 серп. 2012 р., 04:56:19

Біткойн-клієнт призначений як для однорангової мережі. Приєднатися до мережі, необхідно провести підключення до вузла, який приймає вхідні з'єднання. Для захисту від деяких типів атак Сібіл, клієнт намагається зробити 8 вихідні сполуки для географічно розподілених вузлів.

Якщо ви підключаєтеся до мережі через тор, ви не можете приймати вхідні підключення. Ви будете споживати 8 вхідних роз'ємів, які були доступні в мережі (з вихідних підключень ви робите, але ви не додати будь себе. Це може призвести до мережі, щоб запустити з вхідних роз'ємів, що знижує надійність мережі. Мережа Bitcoin, у минулому, були проблеми з браком вільних роз'ємів для підключення вхідного. Це не зовсім ясно, чому, але одна з можливостей-це умисне споживання цих слотів.

Причина, по якій ви не можете повністю довіряти клієнти, які підключаються входять до вас полягає в тому, що зловмисник може легко споживати всі ваші вхідні роз'ємів і всі ці сполуки можуть бути у змові з вузлів, експлуатованих одним і тим же користувачем. Проте, ви маєте повний контроль над тим, хто ви робите вихідних з'єднань.

Загалом, поки хоча б один з ваших з'єднань йде Зв'язковий вузол, який не в змові зі всіма іншими вузлами якої ви підключені, ви повинні бути безпечними.

+76
Hugh Lashbrooke 12 бер. 2019 р., 18:01:47

Я вчуся математики зацікавлені в криптографії. Є документ або книгу, яка пояснює, з математики та криптографії терміни, як биткоин (більш загальною, цифровий кріптовалюти система працює? У моїй книзі, звичайно, є лише близько 4-х сторінок про те, як кріптовалюти працювати, але я хочу більше.

+76
robotkayla 27 вер. 2016 р., 15:19:31

Мені вдалося направити Абе в регтест тільки з допомогою змінної datadir=/додому/$/користувач.биткоин/регтест в файл config і після офіційних інструкціях.

+60
user253065 11 вер. 2015 р., 18:01:53

Хороші питання!

Якщо я правильно зрозумів зміст відповіді на 2 питання - "так": на кожну роздачу, кожен громадянин ісландець буде даватися монети тільки один раз, так що думаю ніхто аур-адресу для кожного ідентифікатора Kennitala-то дія.

Я б хотів знати, як вони збираються відстежувати, який звернувся громадянин, який розподіл: потрібно багато монет залишаються незатребуваними 1-й десантний, загальна сума буде поширюватися знову, і знову, і нарешті (в разі багато монет залишаються незатребуваними) купа буде знищено, а решта пожертвувати на благодійність.

Так що крипто-валюта підкованих ісландець потенційно може застосовуватися для всіх 3-х дистрибутивів, менш кмітливі, можуть застосовуватися тільки в останні 2 або навіть тільки на останнє. І вони всі, використовуючи той же адресу кожен раз. Якщо вони використовують централізовану базу даних, як знати, що громадянин не звертався за поточний раунд розподілу?

Теоретично ідеальний десантний повинно стосуватися тільки громадянин з дійсним Kennitala, а не на то звідки у світі, вони підключаються від, організатори сподіваються, не використовуючи геолокацію.

ПОСТ РЕДАГУВАТИ

Деякі люди намагалися зламати систему десантування. Досі, схоже, Facebook алгоритм не такий наївний , як можна було очікувати: як активація за допомогою SMS на громадянина зареєстрованого стільникового телефону здавалося набагато unlikelier, щоб домогтися успіху, автора блогу схопив kennitölur кількість, розташованому повне ім'я і створив Facebook запис екс-професор. Це не вдалося!

Вона повинна бути дійсно можна обдурити систему, як деякі ісландці скаржилися на форумах когось отримувати свої монети. Але потім деякі скаржаться, системи, відкидаючи їх (псевдонегативний результат). Занадто погано більшість одержувачів переведення в готівку відразу, провокуючи падіння цін в даний час розглядається. В майбутньому, інші національні економіки-Спаситель монети повинні це враховувати і робити щось не так.

+37
makmur makmur fie 10 лип. 2012 р., 06:23:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil