Усунення блоку і частка відносин [басейн видобуток]

У мене трохи дивне запитання. Я в даний час видобуток басейн, і вона каже мені моя краща доля і складності (це альткоины але теж питання відноситься). Мій майнер говорить мені, що моя найкраща частка склала 16,7 K і складності трохи більше 100, це означає, що моя 'краща доля-це що? Як я знаю, коли я вирішую блок в басейн? Я сподіваюся, що це має сенс

+156
Coco65 12 жовт. 2019 р., 10:32:19
33 відповідей

Я працюю над сервісом, який зажадає від мене, щоб зберегти біткойн-адреси виплати в моїй базі. Це означає, що потенційна загроза для моєї роботи було б отримати доступ до бази даних і замінити адреси в базі з биткоин-адресу зловмисника, так що виплати можуть бути автоматично відправлені йому.

Мої користувачі будуть мати кілька соціальних рахунків, пов'язаних з моєї служби (Facebook, Гугл, в Контакті тощо). і вони будуть входити в систему з паролем (який зберігається у вигляді хеша). Бази даних я використовую це в MySQL, так що я цікаво, якщо я можу поставити будь-які обмеження на биткоин адреса стовпця, який буде вимагати певного типу перевірки биткоин-адресу для того, щоб переконатися, що хто-то не просто пішов в БД і поставити в биткоин-адресу. Може бути, я можу включити який-небудь хеш, який перевіряє адреси з користувачем як-то і дозволяє мені, щоб перевірити адресу і хеш перед відправкою виплат, якщо вони збігаються, то я можу послати виплат.

Будь-які інші підходи до забезпечення адресою?

+982
Anthony Sugiharto 03 февр. '09 в 4:24

Я новачок в розуміння API-інтерфейс. Я хочу отримувати непідтверджені транзакції, які транслюються підтвердити під Шахтарському, щоб додати в блок.

Я з допомогою API розуміння, використовуючи RPC-клієнтів.

Як я можу отримати непідтверджені операції, подібні тим, що показані на blockchain.info.

+921
Priyav Shah 13 лют. 2018 р., 23:28:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Запустити Електрум з --тестовому режимі автозавантаження варіант.

+903
SkydiveMike 31 трав. 2010 р., 20:22:50

Я намагаюся розвивати онлайн-програми на JavaScript. Як я розумію, єдиний спосіб отримувати повідомлення за непідтвердженими/mempool операцій, оскільки вони з'являються в мережі використовувати -zmqpubrawtx або -zmqpubhashtx команди на запуск биткоин-ядра. У мене є встановлення одного з цих значень, наприклад -zmqpubhashtx=протокол TCP://127.0.0.1:28332

Однак, я важкий час реалізації цього в будь-якому браузері, на JavaScript. Єдина бібліотека, яка базується не тільки на Node.js це JSMQ , який не підтримує протокол TCP:// як тип сокета (мабуть, спирається на Скрипти WebSocket з яких лише дозволяє використовувати ІС:// або ВСС://). Я намагаюся уникати використання мережевих API, наприклад blockchain.info і т. д.

Моє питання: Чи є інші способи отримувати в реальному часі повідомлення непідтверджені транзакції (які не належать до певного гаманець) і не покладатися на зовнішні/онлайн в API? Якщо немає альтернативи, є відомих/авторитетних бібліотек, доступних для ZeroMQ для JavaScript

+872
Aung Lay AungLay 18 черв. 2012 р., 14:30:58

Однак, якщо я зроблю це, то не всі конфіденційні дані все-таки можливо бути збережені на їх сервер(и), тому надання паперовий гаманець не повністю безпечно

Це абсолютно правильно. Вони генерують ключ для вас, і обіцяючи, що вони не тримав ключ. У разі Blockchain.info я вірю їм на слово, але ви ніколи не можете бути впевнені, що їхній сайт не був зламаний, або ти жертва людини-в-середині атаки. Найбезпечніший спосіб для генерації ключів, щоб зробити це самостійно на автономному комп'ютері, негайно зашифрувати та зберегти їх назавжди в автономному режимі (або в друкованій або електронній формі). Що сказав, Якщо ви маєте справу з неймовірно великі суми в биткоин, я не хвилювався б про це.

Якщо мій "паперовий гаманець" показує биткоин-адресу і відповідний йому закритий ключ, то це все, що мені потрібно покласти в сейф?

Так. Насправді, все, що вам потрібно-це закритий ключ. Щоб довести самому собі, складають тестовий адресу і відвідати bitaddress.org. На вкладці реквізити гаманця, вставити в закритий ключ. Переконайтеся, що видає сторінка адресу з ключових. Тому все, що вам дійсно потрібно-це закритий ключ. Тим не менш, приємно тримати адреси зручний. Ви можете надіслати на нього більше коштів, і ви можете легко перевірити свій баланс, всі без регенерації закритим ключем (і в процесі складання секретного ключа на комп'ютері, де він може бути вкрадений).

я повинен видалити всі резервні копії попередніх гаманець, який спочатку були монети, які я послав на цю новостворену адресної

Я б не став. Є єдиний недолік. Припустимо, що ви видалили свій гаманець, а потім розумієш, що ти видалив не той. Або в процесі спорожнення сміттєве відро, ви також видалив ваш курсову завтра. Або ви випадково відправити гроші на одну з адрес у гаманці (що може відбутися із-за ВИ поставити ці адреси в ваш биткоин-адресу, книга або подруга, що адреси і намагався врегулювати свій борг у $1,000,000, відправивши Bitcoin на це). Якщо ви розумієте, що маючи закритий ключ-це лише вміння unforgeably знак трансфер від підписання адреси на інший, тоді ви розумієте, що зберігати закриті ключі-це влада, ви хочете мати. І у випадку, коли відповідний адреса має нульовий баланс, немає ніякого ризику, що зберігання енергії-якщо хтось отримав свій старий гаманець, вони б не биткоин за адресами красти.

Просто переконайтеся, що старий гаманець зашифрований складний пароль, що і в автономному режимі, і немає ніякої небезпеки для її збереження.

мені тоді закрити/видалити мій акаунт на blockchain.info

См. вище. Якщо ви не довіряєте їм і турбуватися, вони тримали свої особисті ключі, то може видалення допоможе. Знову ж таки, якщо ви не довіряєте їм, навіщо вони дійсно бажаєте видалити свій аккаунт? Вони просто від тебе це приховують і стверджують, що видалив його.

+815
Shaun McClure 1 квіт. 2018 р., 23:20:49

Так що я новачок в Bitcoin і запустити Біткойн-ядра на моєму комп'ютері. Я знаю, що потрібно чекати на свій гаманець для синхронізації, перш ніж здійснювати торгові операції, але він каже, що не завершить синхронізацію протягом 4 років.

Я не впевнений, якщо це проблема, і якщо є спосіб це виправити, або мені просто потрібно змиритися з цим і чекати, коли вона закінчить синхронізацію. Я намагаюся дізнатися, як мої і я знаю, що я не можу використовувати полегшений гаманець (вибачте, якщо це не так називається), тому що великі угоди будуть засмічувати його. Чи є спосіб, що я можу виправити це, або я повинен просто використовувати онлайн-гаманець? Дякуємо за вашу допомогу

+778
Bobbie 19 серп. 2017 р., 07:06:27

Ви намагаєтеся надіслати запити RPC в мережі P2P порт. Ви повинні використовувати порт 8332 замість 8333.

Биткоин Ядра:

  • взаємодіє з іншими Біткойн-сайтів в мережі з використанням Р2Р протцов через порт 8333 (або як настроїти порт повинен бути)
  • реагує до RPC запитів (в JSON-RPC), який через порт 8332 (або як ви налаштувати -щоб бути).
+746
gastonnina 29 вер. 2015 р., 10:23:36

Кожен биткоин майнінг пул спирається на базовий доступ аутентифікації для ідентифікації користувача і поповнити свій рахунок за виконану роботу. Але це визначення у форму ім'я користувача і пароль повинні бути унікальними для кожної окремої машини, яка здійснює видобуток корисних копалин? Як цю проблему вирішувати великі басейни?

+701
Minn 21 черв. 2013 р., 23:42:01

Деякі команди bitcoind мати необов'язкові параметри. Наприклад, коли робиш "bitcoind допомогу", він говорить getrawmempool є "багатослівний" парам.

Але як би я не старалася, я не можу здатися, щоб встановити цей параметр у командному рядку. Я спробував це:

bitcoind -докладний getrawmempool
bitcoind getrawmempool багатослівний
bitcoind getrawmempool -багатослівний
bitcoind getrawmempool параметр verbose=1
bitcoind getrawmempool опцією-verbose=1
bitcoind getrawmempool {"багатослівним":"1"}
bitcoind getrawmempool {"багатослівним":"істина"}
bitcoind getrawmempool {\"подробиці\":\"1\"}
bitcoind getrawmempool {\"подробиці\":\"правда\"}

Особливо зверніть увагу, як останні в результаті "помилка: значення типу-це об'єкт, як очікується, боол", тоді як інші дають "помилка розбору JSON".

Що треба вводити в командному рядку саме для того, щоб виконати 'getrawmempool' з 'багатослівний' параметр?

+692
blalbiotech 1 лют. 2011 р., 06:57:23

Ти питаєш, чим можна вивести з головне пережити цей момент?

Через верхнє меню вивести, а звідти забрати Bitcoin в якості способу виведення, який дає цю посилання:

Тепер якщо ви питаєте, де можна забрати свої монети, то це інше питання. Є не тільки одна відповідь, тому що різних варіантів, що стосуються безпеки буде визначати кращий спосіб дій.

Якщо ви не хочете зберігати їх протягом тривалого часу, то паперовий гаманець, створений з автономної комп'ютера за допомогою LiveOS може бути правильним рекомендації.

Арсенал-це інший клієнт, який може бути використаний в автономному режимі і бути дуже безпечними для зберігання биткоинов.

Або, можливо, зберігання коштів з використанням hyrbrid гаманець, як один з Blockchain.info/wallet хороший метод, тому що це забезпечує хороший компроміс між зручністю і безпекою.

Інші відчувають, що їх монети є безпечними в розміщеної (загальний) постачальник електронний гаманець, як Coinbase, Paytunia або воліють залишати кошти в обмін навіть. Якщо біржа має двофакторну перевірку автентичності (зроблено правильно), що допоможе запобігти ситуації, коли навіть якщо ваш комп'ютер зламаний акаунт електронного гаманця ви не схильні до ризику атаки відтворення.

Інші хочуть запустити себе повну Bitcoin.org клієнта. Це починання, як перший запуск може зайняти день або більше, щоб завантажити блокчейн. В майбутніх версіях клієнта bitcoin.org зробить це початкові та поточні проблеми з продуктивністю значно менше навантаження. Інші клієнти, спрощений підтвердження оплати (СПВ) - клієнтам, такі як Багаторозрядних.

+688
Default71721 11 груд. 2010 р., 21:56:23

Я намагаюся побудувати додаток, яке буде тягнути на всі мої залишки гаманця. Я можу легко зробити це з допомогою API обміну, але як мені отримати залишки, які зберігаються в гаманці?

Мені потрібно налаштувати bitcoind, litecoind, Нео еквівалент, і все інше? Це звучить як багато роботи і велике місце на сервері / ресурси?

Я здивований, що я не зміг знайти єдиного постачальника API, де я можу просто відправити адреса БТЦ або ЛТЦ адресу або адресу Нео і він повертає мені рівновагу. Хіба така річ не існує?

Дякую :)

+650
KPITIK 26 серп. 2011 р., 16:16:18

Ми можемо прийняти за аксіому, що якщо в період часу т були 10000 бенкетів (немає нових вузлів підключення, вузли відключення), всі з гарним доступом в інтернет і апаратне забезпечення, потім, якщо кожен з цих 10,000 однолітками виникла одна транзакція (або будь-яке повідомлення) для своїх однолітків, ми можемо взяти для абсолютно доведеним, що в кінцевому підсумку кожен з тих 10 000 підключених бенкетів у його mempool всі 10 000 угод, у тому числі і свої 9,999 інших однолітків і абсолютно ніякої угоди не буде в mempool будь-якого з цих вузлів (вони всі мають однаковий набір даних)?

Якщо ви також включити, що ніхто не діє свідомо, тоді так, за таких ідеальних умовах без зловмисниками, ви вважаєте само собою зрозумілим, що угода дійде до всіх вузлів в якийсь невизначений час Т. Однак, якщо є зловмисниками, то ні.

Якщо так, і може бути оцінена часу (секунд, хвилин, годин)?

Це неможливо знати. Це залежить від обладнання, які угоди включати, підключення до інтернету і т. д. В кращому випадку це, ймовірно, займе кілька сотень мілісекунд. У гіршому випадку, швидше за все, кілька хвилин. Без більш конкретних параметрів, неможливо знати.

+618
OskarS 29 бер. 2012 р., 15:30:33

Ви можете запустити її з командного рядка, використовуючи:

відкрити биткоин-Кварти.додатки-Параметри -сервер

Я думаю --параметр args параметр, щоб відкрити це OSX 10.6 і пізніше; і якщо у вас встановлена стара ідея поставити сервер=1 в ~/library/application підтримки/биткоин/Биткоин.конф файл. Насправді, на використання сервера команди необхідно задати -rpcuser/-rpcpassword, тому я пропоную створити биткоин.конф , який містить:

сервер=1
rpcuser=вашеимя
rpcpassword=...що-то ще

Ми не вантажимо в bitcoind для Mac, але ви можете використовувати curl (наприклад) для відправки команд працює на Bitcoin-Qt версії:

локон --користувача вашеимя --даних-Binary '{"ідентифікатор":"т0", "спосіб": "getinfo", "параметрів": [] }' http://127.0.0.1:8332/

Биткоин початкове дерево містить код Python, який використовує бібліотеки вільний 'jsonrpc спілкування з працює Bitcoin-Qt з (див. ЗНО/bitrpc/).

+613
Shobeir Mirkhan 5 жовт. 2010 р., 00:55:05

можна додати транзакцію і її батьків в одному блоці?

Так, так довго, як існує в mempool, коли B видається, буде дозволено в mempool, а може бути в тому ж блоці, див. Порядок транзакцій в блоці. Угода, яка споживає недійсним невитрачені виходи (UTXOs) будуть відкинуті, перш ніж він потрапляє в mempool.

Якщо гірник шахти блок з проводкою (в даному випадку Б), який має неправильний ввід (тобто UTXO це витрати не існує), то блок буде відкинутий, коли він стверджував, що це блок з недійсних угод.

+611
Luis s 8 лист. 2012 р., 22:51:39

Зокрема, мене бентежить, де він говорить, що 0.00622777 ВСН еквівалентно $3.55 на один з входів на blockchair.Це просто неправильно. Це ближче до 0.99$

Вартість долара забезпечується службою заблокувати Експлорер, що дані не зберігаються в блокчейне запису. Здається, вони можуть просто помилка у коді, яка відображає невірне значення долара.

Крім того, мене бентежить, чому є дві операції, які знаходяться в 6 кварталах звідси. Я зробив тільки одну операцію. Він намагається сформувати проводки за різних блоків, об'єднуючи різні UTXO тут і там?

Ні, перша угода за вами, посилаючи ВСН на цю адресу. Друга угода була приблизно ініційований ваш друг, він провів UTXO, створені вашої угоди. Адресу ви відправили зараз порожня.

+596
Ben Morrow 16 серп. 2018 р., 19:54:28

Немає ніякого способу, щоб знати, з упевненістю, вихід якого є фактичне витратити, і що це зміни, які не беруть участь в угоді самостійно. Хоча можна припустити це, розглянемо наступне:

Угоди 'Х' має 2 входи (0.5, 0.5) і 2 виходи (0.7, 0.3). Логічно, ми можемо припустити, що більший вихід (0.7) - це витрачати, тому що якщо було витрачати на виході 0.3, користувач міг би заощадити витрати, використовуючи тільки один з входів 0.5 направляти угоди.

Тим не менш, це можливо для користувачів, щоб цілеспрямовано вести бізнес в менш ефективним способом, для того щоб приховати свої звички, так що ви ніколи не можете бути абсолютно впевнені.

+589
Tibor Juhasz 8 трав. 2015 р., 09:22:28

Є проблема у прийнятті і відправки транзакцій. У мене UTXOS з допомогою API-інтерфейсу(коли GreenAddress), і від utxos я зроблю операцію. Але розраховуватися плата завжди більше, ніж в оригінальній службі га. Іноді успіх для відправки транзакцій. Іноді, отримує помилку 'невірний підпис'. Я не можу з'ясувати причину. Допоможіть мені.

+554
Mu Mind 12 серп. 2012 р., 23:37:12

Кожен ~10 хвилин, "блок", що містить операції отримує створений і мовлення. Майнеры операцій, які потрібно включити в їх блок -висока плата/КБ угод, щоб максимізувати свої прибутки і вони збирають збори за транзакції, які вони обрали, коли вони знаходять і публікують блоку.

Вважати цю угоду:

enter image description here

Ви можете побачити:

Входить в блоки: 499089

При перегляді цього блоку в блоці провідника...

enter image description here

Так, плата за транзакції транзакції збираються в пул ViaBTC.

+536
Ross Bennett 17 квіт. 2019 р., 07:00:46

Припустимо, що C-починаючи биткоин повний вузол вперше. З доведеться завантажити блокчейн з якогось місця. Чи Не може це залишити биткоин уразливі для злому? Якщо блокчейн, що зберігаються в децентралізованому порядку або якщо блокчейн повний вузол постійно перевіряти їх блокчейн, чи не буде це як і раніше залишають биткоин сприйнятливі до загартовування? Наприклад, якщо людина скачав блокчейн більше від певної групи вузлів, маючи намір втручатися блокчейн, Блокчейн не загрожує? Якщо дозвіл здійснюється на основі биткойна багатства, це також, здається, залишають серйозні питання..

+523
shino47 27 черв. 2019 р., 02:39:42

Це нормально, що це займе багато часу, весь блокчейн-це >120 Гб на даний момент. Ви можете завантажити завантажувальний.дат торрент, але в цей момент, як ви вже завантажили через Bitcoin Core, то це не буде швидше.

З іншого боку, можливо, вам захочеться переглянути працює сайт. 120 Гб-це достатньо багато і ви не можете сподіватися на блоці нагороди і вашої безпеки краще* порівняно з легким гаманець, такі як Електрум. Є багато інших легких гаманців, я просто не знаю про їх безпеки.

* Дивіться нижче:

Проста перевірка оплати (СПВ) є метод, описаний у статті Сатоши Накамото. СПВ дозволяє легкий клієнт, щоб переконатися в тому, що операція входить в ланцюжку блоків Bitcoin, без скачування всього блокчейна. Клієнт СПВ повинен завантажувати тільки заголовки блоків, які набагато менше, ніж повних блоків. Щоб переконатися, що проводка знаходиться в блоці, клієнт СПВ запитує підтвердження включення у вигляді Меркле філії.

+504
Ravid 17 черв. 2015 р., 21:08:51

У моєму випадку, я вийшла із свого облікового запису Exchange від ABC гаманець (якщо я дивлюся на TRX на блок Експлорер, він каже, що прийшов від відкритого ключа АВС). Кілька тижнів потому я пішов у банк більше грошей на свій рахунок на біржі, але я випадково відправив биткоины на ABC гаманець замість адреси депозит номінований на моєму рахунку.

Я боюся, що мої монети можуть бути втрачені. Буде обмін зможу підмітати цей гаманець і зарахувати її на мій правильний рахунок?

+468
Mr Moose 12 вер. 2014 р., 12:25:36

Цей процес буде внести биткоинов на биткоин-біржі, продати їх і виводити свої кошти з рахунку обмін на ваш банківський рахунок. але переконайтеся, що обмін повинен бути здатний відправляти гроші в банк.

Також у вас є ще один варіант - "биткоин-банкомати" але я думаю, що в нас немає банкомату.

+387
VajTrinity 16 лют. 2012 р., 13:09:03

коли я тягну дані обсяг (BaseVolume?) з Bittrex (наприклад) API з кожною хвилиною, намалювати графік на основі цих даних, а потім порівняти, що з однієї хвилини timeframed графік обсягу (дослідження діаграми) на Bittrex вона виглядає зовсім інакше.

Я використовував BaseVolume, але я теж намагався малювати графіки з будь-якої іншої області, яка повертається і я не можу здатися, щоб замінити ці карти на всіх з будь-яким значенням. У кого-небудь є ідеї?

Дякую

+347
Lisa Reamer 19 квіт. 2011 р., 20:52:03

Трезор з коробки - перше оновлення прошивки з торбою ще не налаштований і просто зависає на "Установка...будь Ласка, зачекайте". Прочитайте розділ "усунення неполадок" на сайті Трезор, але не допомогло. Може хтось мені допомогти?

+301
Paul Jakma 28 вер. 2012 р., 01:52:27

Мені потрібна допомога. Що я можу зробити, щоб все-таки використовувати мій ключ паперу?

+234
Oscar Arango 1 лист. 2011 р., 10:05:54

Я використовував власний сценарій bitnode встановити повний вузол на основі Ubuntu 16.04 краплі DigitalOcean ІКТ. Я можу перевірити, що мій сайт працює шляхом перевірки IP і порт 8333 на Bitnode це перевірити вузол. Однак мені потрібен сайт тестовому режимі, так що я додав наступні рядки в файл конфігурації:

тестовому режимі=1

Здається, вище лінії виробляє бажаний ефект перетворення вузла у вузол тестовому режимі, і це може бути перевірена з допомогою команди биткоин-Кінк. Але сайт більше не буде доступний з Bitnode. Це Bitnode розроблений, щоб працювати тільки з вузлами на основний блокчейн або я пропустив необхідний крок?

+198
maggi 22 лип. 2017 р., 14:34:42

У мене була та ж проблема, коли я був биткоин ядро працює. Закриття биткоин ядра і перезавантаження багаторозрядні Виправлена проблема.

Я думаю, питання в тому, що биткоин ядра мали ексклюзивний доступ до Порт 8333. Якщо ви не використовуєте биткоин ядро, перевірте інші програми, які можуть використовувати цей порт.

+183
Sander van Knippenberg 7 лип. 2013 р., 08:20:10

btc-e.com 0.2% торговий збір 0.5 LTC для зняття Лайткоин

vircurex.com 0.5% торговий збір 0.1 ЛТК для зняття Лайткоин

ці торгові мита дуже низькі, хоча я визнаю, що висновок комісії високі для невеликих перекладів.

Але насправді це єдині варіанти і дуже малоймовірно, що які-небудь альтернативи чи буде скоро, що може перемогти будь-яку.

+178
dino23 28 квіт. 2010 р., 10:52:54

MBound буде добре працювати, так як найшвидший спосіб вирішити він використовує багато пам'яті, що робить його швидким на ЦП, а не ГПУ або ASIC.

По пам'яті функції для боротьби зі спамом: http://research.microsoft.com/pubs/65154/crypto03.pdf

+166
Ray Bing 1 квіт. 2018 р., 19:57:57

Я читав газету Deanonymisation клієнтів в Bitcoin P2P мережі [PDF] і є деякі питання про четвертому кроці у главі 5: Deanonymization'

Я не розумію підкреслив частини:

Крок 4) операції зіставлення вхідні вузли: Зловмисник прослуховує Інвентаризація повідомлення з операції суми, отримані за зв'язку, які вона встановила і по кожній угоді Т вона збирає РТ — перший питання адреси сервера биткоин що направив інвентаризації повідомленні.

Які відомості, витягнуті з цих запасів повідомлення? Я думав, що це містить тільки хеш транзакції.


Спасибі за вашу відповідь. У мене ще є деякі проблеми, щоб зрозуміти папери.

  1. Крок: я посилаю GETDADDR-повідомлення, щоб всі мої записи-вузли, і вони відповідають адреси-повідомлення, що містить IP-адреси сайтів. Тепер у мене є набір з IP-адресами.

  2. Крок: я вибираю підмножину Е В И який містить IP-адреси, я хочу, щоб визначити.

  3. Крок: Тепер я хочу, щоб відобразити нове підключення клієнтів до мережі Bitcoin з початкового вузла (запис-вузли та елементи електронної).

  4. Крок: це йде паралельно з кроком 1-3. На цьому кроці я слухаю всі товарно-повідомлення. Так ви сказали, що інвентаризація-повідомлення містить транзакції хеш і перечислимый. Як буде один інвентар-повідомлення автоматично? Це повідомлення генерується для кожної операції і поширюються на мовлення всіх відомих вузлів в мережі Bitcoin? Хто створює цей інвентар-повідомлення?

Чи Правильно я зрозумів перші три кроки?

+71
UTq 19 серп. 2019 р., 08:54:42

Я думаю, я знайшов проблему: код, згенерований підроблений угоди, яка створила UTXO, і посилання його TXID замість TXID реальної угоди.

Новий код:

основний пакет 

імпорт (
"байт"
"кодування/наговір"
"дрм"
 btcchain "github.com/btcsuite/btcd/chaincfg"
"github.com/btcsuite/btcd/chaincfg/chainhash"
"github.com/btcsuite/btcd/txscript"
"github.com/btcsuite/btcd/wire"
"github.com/btcsuite/btcutil"
)

Функ txToHex(Техас *дроти.MsgTx) рядок {
 параметр buf := байт.NewBuffer(зробіть([]байт, 0, Техас.SerializeSize()))
Техас.Сериализации(баф)
 повернення наговору.EncodeToString(баф.Байт())
}

stkbtc кнопку func() {
 pvkey := "cNjXNxcfawzyfGUxaG94rKqayAL2n7QWiokhckhbqsbrt7sbdygu"
 txHash := "e028b5bf030a24986a03b03b89dec037e8462ae32bc93679cb49d7c779685987"
 пункт призначення := "n2kRiAkW1xr5DVy7QKVGaYiZbwpS7j23jj"
 ВАР суму в int64 = 100000000
 txFee := типу int64(500000)

 //спробуйте відправити БТЦ
 decodedwif, підстрахувалися := btcutil.DecodeWIF(pvkey)
 якщо індикатор ERR != ш {
 дрм.Функції printf("помилка decodedwif: %в\п", підстрахуватися)
}
 дрм.Функції printf("decodedwif : %в\п", decodedwif)

 addresspubkey, _ := btcutil.NewAddressPubKey(decodedwif.Привчной.(За промовчанням).SerializeUncompressed(), &btcchain.TestNet3Params)
 sourceUtxoHash, _ := chainhash.NewHashFromStr(txHash)

 sourceUtxo := дроти.NewOutPoint(sourceUtxoHash, 0)

 sourceTxIn := дроти.NewTxIn(sourceUtxo, ш, ш)
 destinationAddress, _ := btcutil.DecodeAddress(місце призначення &btcchain.TestNet3Params)

 sourceAddress, підстрахувалися := btcutil.DecodeAddress(addresspubkey.EncodeAddress(), &btcchain.TestNet3Params)
 якщо індикатор ERR != ш {
 дрм.Функції printf("sourceAddress помилка: %в\п", підстрахуватися)
}

 destinationPkScript, _ := txscript.PayToAddrScript(destinationAddress)

 sourcePkScript, _ := txscript.PayToAddrScript(sourceAddress)
 sourceTxOut := дроти.NewTxOut(сума, sourcePkScript)

 redeemTx := дроти.NewMsgTx(дроти.TxVersion)
redeemTx.AddTxIn(sourceTxIn)
 redeemTxOut := дроти.NewTxOut((сума - txFee), destinationPkScript)
redeemTx.AddTxOut(redeemTxOut)

 sigScript, підстрахувалися := txscript.SignatureScript(redeemTx, 0, sourceTxOut.PkScript, txscript.SigHashAll, decodedwif.Привчной, помилкові)
 якщо індикатор ERR != ш {
 дрм.Функції printf("sigScript помилка: %в\п", підстрахуватися)
}
 redeemTx.TxIn[0].SignatureScript = sigScript
 дрм.Функції printf("sigScript: %в\п", "пристріт".EncodeToString(sigScript))

 //Перевірити підпис
 прапори := txscript.StandardVerifyFlags
 ВМ підстрахуватися := txscript.NewEngine(sourceTxOut.PkScript, redeemTx, 0, прапори, Ніл, Ніл, сума)
 якщо індикатор ERR != ш {
 дрм.Функції printf("помилка != Ніл: %в\п", підстрахуватися)
}
 якщо індикатор ERR := ВМ.Виконати(); індикатор ERR != ш {
 дрм.Функції printf("ВМ.Виконати > ррр != Ніл: %в\п", підстрахуватися)
}

 дрм.Функції printf("redeemTx: %в\п", txToHex(redeemTx))
}

головні Функції() {
stkbtc()
}

Резюме відмінностей:

(Я не публікували нової проводки)

+32
krz 31 лип. 2016 р., 05:02:26

Додати Танос бібліотеки вручну при компіляції файлу/проекту : -Я в/usr/вмикати/Танос/

+18
Jolina Castro 13 бер. 2011 р., 11:11:42

Ваші угоди повинні бути підтверджують shrtly(протягом 1 робочого дня)вас не відправив відповідний Шахтар плату, яка є, чому угода повільніше, щоб підтвердити. Не хвилюйтеся, хоча це підтвердять, в якій тоди сенс:)

+12
Litman 27 лист. 2016 р., 19:02:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil