Що биткоин сервіси escrow доступні та надійні?

Для деяких транзакцій, можливість генерації "чарджбэков" може бути вельми корисним. Наприклад, коли довіра не може бути встановлено між обома сторонами. У таких випадках, довірена третя сторона може бути дуже корисним. Один дуже відомий і авторитетний биткоин обслуговування escrow був ClearCoin - однак, це в даний час не доступні.

Перерахуйте, будь ласка, одну послугу за відповідь (а не декілька послуг в один і той же відповідь) так що голосів може вирішувати питання про достовірність (використовуйте коментарі для свідоцтва, якщо такі є ;-) ).

+879
sutekh137 14 лип. 2011 р., 16:56:29
37 відповідей

Наступні змінні задані:

Обмін: Біржами

Коштів: $10 000 дол. Ціна БТЦ: $1000 Використовувати кредитне плече: 2х = $20 000 доларів США

Сказати, що я хотів піти довгий биткоин думаючи, що це буде вище $1000 в найближчі 6 місяців. Я купую варто 20к монет США (20 бтц) на 1000 $ціна.

 • Яка ціна БТЦ повинен падіння, перш ніж я втратити свої початкові інвестиції в розмірі $10,000?
 • Яка формула для чогось подібного при використанні біржі біржами?
+967
onepix 03 февр. '09 в 4:24

Яким чином продавець може створити платіжний адресу, який будуть набирати репутацію довіри (цю адресу або інформацію з'єднуючись з виплатою запитом знайде репутацію з плином часу стане відомо, як підключені до продавцю ), але все ж зберегти конфіденційність клієнтів відправки Bitcoin як якщо б він виступав в якості нового адреси кожним платіжним вимогу ?

Це може бути досягнуто з допомогою механізму HD-гаманця і як ?

Це може бути досягнуто на всіх ?

+950
DALTON TAYLOR 24 груд. 2013 р., 06:08:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо він не обирає саму довгу ланцюжок він нічого б не домігся, якщо поруч майнеры його заблокувати і не останній, який видається малоймовірним.

Також до того часу, що b = 0, якщо биткоин не помер він завжди буде в очікуванні операції зі зборів повинні бути включені в наступний блок (низький пріоритет операцій з невеликих сум).

+913
Tantaros 18 січ. 2015 р., 04:18:14

Зараз я в основному використовувати blockchain.info як мій головний провідник, але є список інших биткоин блокчейн дослідників на сьогоднішній день (березень 2017)?

+892
Zarif 16 лют. 2013 р., 22:07:55

Я змінив скрипт і використовувати повідомлення-відправити, щоб отримати те, що хотів. Я біжу легкі повідомлення демон xfce4-notifyd , але в більшості середовищ робочого столу (Gnome, KDE, робочі столи Xfce) повинна мати одну передвстановленою (наприклад гнома повідомлення-демон).

Це залежить від jq не команди, тому переконайтеся, що ви встановите її через ваш менеджер пакетів.

Ось сценарій:

#!/Бен/ш
# Jq не вимагає

# Пам'ятайте, щоб чмод +х!
#
# Додайте наступний крок-завдання (використовуючи "кронтаб -Е") для роботи на часові інтервали:
# 0 * * * * експортувати дисплей=:0.0 && /бін/Баш <SCRIPT_PATH_GOES_HERE> > /dev/нуль 2>&1
# Зміна <SCRIPT_PATH_GOES_HERE> з відповідною назвою

BTCE_PRICE="$(завиток -з https://btc-e.com/api/2/btc_usd/ticker | jq не '.лінієчку.останній')"
MTGOX_PRICE="$(завиток -з http://data.mtgox.com/api/2/BTCUSD/money/ticker_fast | jq не '.даних.останні.дисплей' | вирізати -Д "\"" -Ф 2)"

повідомлення-відправити "MtGox вартість: $MTGOX_PRICE
БТЦ-е: \$$BTCE_PRICE"

Також доступні тут

Для того, щоб запустити його на часові інтервали, додайте такий рядок у ваш crontab, використовуючи кронтаб -е:

0 * * * * експортувати дисплей=:0.0 && /бін/Баш <SCRIPT_PATH_GOES_HERE> > /dev/нуль 2>&1
+821
Fredrik Eder 15 лист. 2019 р., 23:18:29

Я дивлюся на биткоин історії на GitHub. Я намагаюся знайти комміт, де OP_RETURN був прийнятий в якості стандартного Техас. Це було включено в список змін для ядра биткоин 0.90. Будь-яка допомога буде оцінили.

Я дивлюся через Солвер скрипт і подивимося, де OP_RETURN входить як вид в шаблоні, але не бачу, де він повертає true для будь-якого випадку нульовими даними.

Спасибі.

+792
Sedaray 26 груд. 2018 р., 07:02:32

Оскільки ф'ючерси на биткоин готівковий розрахунок, без Bitcoin фактично обміняли на момент закінчення строку дії договору. Можна припустити, що оскільки немає Биткоин обмін, то биткойна, попит і пропозиція не буде безпосередньо стосуватися, і тому ціна біткойнів не будуть порушені? Якщо ні, то як ф'ючерсні контракти впливають на ціну?

+789
tooty 7 лют. 2010 р., 18:23:23

Голосування інфляції і федеративних голосування в алгоритм ПКПП консенсусу відбувається на абсолютно різних рівнях абстракції. Голосування інфляції є власністю вашого гаманця, що зберігаються у книзі. Все, що ви встановите його залишається в силі, поки ви не зміните його. Алгоритм інфляція, коли він запускається, просто йде інфляція голосів у ЦК.

Тепер валідатор в УВП може спробувати перешкодити вам змінювати ваші призначення інфляція, яка буде такою ж, як намагаються перешкодити вам відправити гроші. Якщо що валідатор (або який валідатор він знаходиться в змові з) трапляється найвищий пріоритет вузла в протоколі висунення на один регістр, то це може дійсно потенційно Цензор, що заявку на цю книгу. Але як тільки чесний оцінювач веде протокол номінації, раніше цензура угода буде зробити це через висунення в процес голосування.

Після коригування інфляції транзакцій робить це шляхом призначення, БАД валідаторів може відмовитися від участі в УПП голосування, який подібно збій. Чи, що аварія приносить мережу до зупинки, залежить від того, є достатня кількість хороших сайтів для формування кворуму.

+755
techblu3 21 квіт. 2014 р., 09:47:18

Я послав себе 33 millibits з одного гаманця на інший. В пункт призначення, мені сказали, що це зайняло три хвилини, щоб отримати 172 підтверджень, і справляється плата у розмірі 0,2 millibits. Але баланс збільшився на повний 33 millibits.

Потім в іншій точці зору, він показує два виходи. Одним з них є 0.033, а інший-дуже невелика кількість—кілька microbits, набагато менше 0,0002.

+729
rishu 26 бер. 2018 р., 17:59:48

Якщо це зображення є істинним, Шахтаря плати повинен працювати на близько 125°F (від 51°с)

enter image description here

Однак, якщо відгуки , щоб повірити, ви не повинні запустити його на всіх.

+698
fakename2014 4 жовт. 2013 р., 23:55:05

Я припускаю, тому що я не збираюся нічого перевіряти.

 1. В ІППО б стріляти через дах. Потенційно велика кількість пише і читає, швидше за все, торкнуться диска, особливо якщо диск-це твердотільний накопичувач. Він буде генерувати надлишкове тепло. Магнітний диск також буде генерувати постійні вібрації. Тепло можна регулювати легше, ніж GPU або тепла процесора, тому що там вже менше, і вібрація може бути змочена з допомогою гумових кріплень. Найбільший ризик-це просто збій диска у зв'язку з вище середньої активності.
 2. ГПУ, швидше за все, буде простоювати. Процесора буде достатньо лише для приводу апаратних операцій.
 3. Я думаю, що це може бути важко отримати диск ємністю 3 ТБ для нової установки ігор, тому що всі шахтарі б намагається упакувати як багато дискового простору в якості можливого пристрою.
 4. Я не знаю достатньо про процес виготовлення щоб точно передбачити.
 5. Я бачив багато потрібно для переробки диска. Жорсткі диски згорають набагато швидше і займають набагато більше побутових відходів, ніж ЦП та ГП.

Що цікаво про докази-зберігання-космічної концепції полягає в тому, що він може реально скористатися невикористаного простору на споживчі пристрої. Я знаю, що у мене є 500 ГБ Жорсткий диск в свій робочий комп'ютер, що ніколи не бачив більш 50 ГБ на ньому. Укрупнювати, що через корпоративну мережу, і там, напевно, ПБ вільного місця! Я міг бачити шкідливих видах скориставшись цією шкідливих програм досить легко, теж: високою використання ЦП або ГПУ викликає багато тепла і жахлива продуктивність, а висока завантаження HDD може просто зробити програму, витратьте кілька секунд більше часу, щоб почати.

+679
ipvemir 6 груд. 2018 р., 09:37:26

Мені потрібно отримати значення, яке відображається в США на операцію детальніше на сторінці blockchain.info при наведенні БТЦ відправлений , ви можете побачити вартості на момент здійснення операції".

Як я можу отримати ці дані програмно, тому я можу використовувати його, щоб відслідковувати історію цін угод на адресу? Я обшукав все, але не можу знайти, де зробити ціна показали в blockchain.info для мого Техас.

Це приклад:
Для операції: https://blockchain.info/tx/a11d6b6de30b5f1a5090c0f9d4b91fcf0e1384b86dd78614301bc46080d74366

Якщо мою адресу 158n3kPsg822Ci5131ToyYsM66gnwcCzkm, Мені потрібно бути в змозі отримати програмно 2079.7 значення, як показано на транзакції сторінки.

+674
nggit 29 груд. 2015 р., 02:50:27

Я не потребую позикових рахунку. Я просто хочу, щоб торгувати з реальними грошима.

МТ. Гора Gox плата за операцію становить 0,60%. Є місця з більш низької плати за транзакцію?

+667
FileNotFound 15 січ. 2013 р., 01:41:56

Існують різні способи премайн монет, деякі з них використовувати для афери монети та інші використовуються експериментальні альткоинов.

У premining зроблені афера монети зазвичай виготовляються з 3 методами:

1-при першому методі хлопець створити монету і починаємо добувати його, через деякий час він скаже в мережі існують монети і її просувати. У цей момент він вже багато монет. Після цього, він продати монети він до публіки.

2-Другий спосіб передбачає хлопець заохочення медалі, а просто створити тему про цій монеті на якомусь форумі і не особливо афішуючи це, він просто почати рекламувати монету після того, як він вже видобувають багато монет. Різниця між цією та номер один полягає в тому, що цей метод дозволить знизити кількість людей, які скажуть, що монета-це лохотрон. Після того як люди почали видобувати монети, він може побачити монети для тих, хто хоче.

3-третій питання стосується продажу монет для населення, всім заплатити деяку суму грошей і кожен чоловік, який дав гроші на проект отримати якийсь % монет, які базуються на сумі грошей, які вони заплатили розробникам. Після того, як вони одержать гроші, вони поступово перестають працювати на монету. Видобуток проводиться, щоб отримати комісійні.

Тоді є інші премайн метод, використовуваний в експериментальних монет, деякі кажуть, що деякі або всі з цих ідей і погані, але вони не роблять люди намагаються дійсно лохотрон іншим, але люди, які хочуть спробувати ідею або думають, що вони можуть працювати.

1-попередня ідея 3 може бути використаний в лохотрон монета. Якщо це так, то розробники дійсно продовжують працювати на монету, після того, як вони отримають гроші.

2-Інший спосіб включає спалювання монет. Люди відправили ще отримувати гроші (на деяких конкретних реалізаціях монет, на інші різні монети можуть бути спалені) в місці, яке потім буде (на даний момент вони відправлені на монети чи на конкретну дату) спалити свої монети. Користувачі, які спалили монет отримає гроші від нової монети, засновані на кількість монет, які вони спалили. Вони можуть або отримати для кожного y монет, їх спалили, або Z% від загальної суми монет заснований у % від загального спалили монети, які виходили від нього х монет.

3-Інший спосіб включає, обмін монети порівну між усім, що попросите. Коли монета "почне працювати" кожен буде мати свою власну монету.

4-Це четвертий спосіб включає в себе людей, видобуток монет, як зазвичай, але монета заблоковано, Ви не можете використовувати монети, поки всі монети видобуваються.

5-На п'ятому спосіб, люди не мої монети, але вони мої цифри. Люди використовують свої комп'ютери для чисел шахти і через деякий кількість місяців або років видобутку вистачить. Після видобутку вистачить, всі монети розподілені між користувачами, засноване на сумі чисел вони добувають, якщо є 100 монет і 3 користувачі добувають цифри, перша видобуток 30 цифри, по-друге видобуток 50 чисел, а третій 120. Перший хлопець отримає 15 монет, другий буде отримувати 25 монет і третього. отримуватиме 60 монет.

Метод 3 з лохотрону премайн і всі 5 спосіб не лохотрон премайн ви можете або угоди, зборів, де люди помоему ці збори, або демереджа, де система Вам х монет (або Х% ваших монет) кожного y місяців і повернути в систему, щоб бути заміновані.

+664
jino james 2 січ. 2011 р., 17:12:28

Я намагаюся вставити біткойн-транзакції в MongoDB з допомогою питон3. Нижче мій код :

імпорт pymongo
імпорт Сис
імпорт в JSON
час імпорту 
з bitcoinrpc.імпорт authproxy AuthServiceProxy, JSONRPCException

rpc_connection = AuthServiceProxy("http://xxx:[email protected]:port")

деф getTransaction():
 адреси = []
 txa по = []
 команди = [ [ "getblockhash", висота] по висоті в діапазоні(400000,550000) ]
#печатки(команди)

 block_hashes = rpc_connection.batch_(команди)
 блоки = rpc_connection.batch_([ [ "getblock", ч ] для H в block_hashes ])
друку(блоки)
 для txpre у блоках:
#печатки(txpre)
 для ВМС США в txpre["Техас"]:
txa по.під'єднати(ВМС США)
 транс = conTransaction(txa по)
 повернення транс

Я отримую таке повідомлення про помилку :

Зворотне трасування (самий недавній заклик останнього):
 Файл "/usr/lib/python3.6/threading.py" лінія 916, в _bootstrap_inner
самовивіз.працювати()
 Файл "/usr/lib/python3.6/threading.py" лінія 864, в перспективі
 самовивіз._target(*самостійною._args, **самостійно._kwargs)
 Файл "Test06.py" рядок 252, в getBTCTransaction
 block_hashes = rpc_connection.batch_(команди)
 Файл "/home/administrator/.local/lib/python3.6/site-packages/bitcoinrpc/authproxy.py", рядок 165, в batch_
 'Тип вмісту': 'додаток/JSON'})
 Файл "/usr/lib/python3.6/http/client.py" лінія 1239, за запитом
 самовивіз._send_request(методу, URL-адреса, текст, заголовки, encode_chunked)
 Файл "/usr/lib/python3.6/http/client.py" лінія 1285, в _send_request
 самовивіз.endheaders(тіло, encode_chunked=encode_chunked)
 Файл "/usr/lib/python3.6/http/client.py", рядок 1234, в endheaders
 самовивіз._send_output(message_body, encode_chunked=encode_chunked)
 Файл "/usr/lib/python3.6/http/client.py" лінія 1065, в _send_output
самовивіз.відправити(шматок)
 Файл "/usr/lib/python3.6/http/client.py" лінія 986, в відправити
самовивіз.носок.sendall(даних)
BrokenPipeError: [значення errno 32] зламаною труби

Я перевірив bitcoind підключення RPC,його зв'язку.
block_hashes = rpc_connection.batch_(команди) цей рядок коду дає помилку. Може хто-небудь сказати мені, що сталося? Працює на віддаленому сервері.

+661
HED 19 трав. 2019 р., 22:36:35

Так. Всі біткойн-операції записуються в публічному блокчейне, і це дає вам достатньо інформації, щоб обчислити баланс будь-якої адреси.

Сайти, такі як blockchain.info і blockexplorer.com зручно показати вам таку інформацію, а також повну історію операцій по адресу.

http://blockchain.info/address/13PWYdQ1bAFFkzgcfA4avzSp8iaPzUD7CE

http://blockexplorer.com/address/1NVdrDdS52R4Tb8w9tKnTaVk1WxkVSEh6Z

+614
PilatesTrainer 27 груд. 2018 р., 16:08:14

Насправді, звичайний спосіб порадитися блокчейнами використовує відкритий ключ (нібито відкритий ключ Шукач) в результаті будуть всі угоди, в яких ключовим є участь: https://www.blockchain.com/btc/address/1EwpnNBdFJykwxp6X8v9AfZnup9bgmrLE1

Думаю, ти спантеличений про те, як перетворити публічний ключ на публічний адресу, так як остання використовується в блокчейн дослідників (я не знаю, якщо є один, який може використовувати відкритий ключ у якості вхідних даних) :

:

$ ./bitcoin-address-from-public-key.py af31b067645ffe4eb534d609da80332e5c5747543fd97385e832c6fdf2d4b4bf 00 
за замовчуванням = 04af31b067645ffe4eb534d609da80332e5c5747543fd97385e832c6fdf2d4b4bf00

Стислий публічний ключ: 
key_hash = 98f7fbd15e7b30a4ed55aec7baae40729967ba67 
контрольна сума = c199dbe6fc87793152351aaa25b4ce28e395225dd3abcb4606b159e1ac26b346 
key_hash + контрольна сума = 0098f7fbd15e7b30a4ed55aec7baae40729967ba67 c199dbe6 
биткоин-адреса = 1EwpnNBdFJykwxp6X8v9AfZnup9bgmrLe1

У разі, якщо ви хочете задати безпосередньо blockchain.info з командного рядка можна комбінувати різні сценарії:

С:\> биткоин-адреса-від-відкритим ключем af31b067645ffe4eb534d609da80332e5c5747543fd97385e832c6fdf2d4b4bf 00 | биткоин-отримати-адреса-баланс

адреса = 1EwpnNBdFJykwxp6X8v9AfZnup9bgmrLe1
total_received = 1.57390781 биткоин
final_balance = 0 биткоин

У цих прикладах я змінив дві строчки в bitcoin-address-from-public-key.py з COMPRESS_PUBKEY = 1 і багатослівний = брехня.

+604
ygnazio 1 серп. 2012 р., 19:56:36

Є вичерпний перелік основних правил биткоины де-небудь консенсусу?

У Bitcoinwiki "повний вузол" статті він каже:

Ось кілька прикладів з правила консенсусу, хоча є багато інших:

 • Блоки можуть створювати тільки певну кількість биткоинов. (Зараз 12.5 BTC за блок.)
 • Транзакції повинні мати правильну підписів за биткоины витрачаються.
 • Проводки/блоків повинна бути в правильному форматі даних.
 • В одному блоці ланцюга, а вихід-операція не може бути двічі провів.

Я озирнувся в пошуках списку "багато", але не перебуває поки що.

+587
three 9 трав. 2016 р., 04:54:52

Знайти ПК з Windows (друзі, робота, сім'я)

 1. Встановіть новий біткойн-Qt для Windows і запустіть його один раз і потім кинути

 2. Відкрити теку: %Профиль_пользователя%\AppData\роумінг\биткоин\ і замінити гаманець.DAT-файл з вашого Mac (перезапис)

 3. Відкрити биткоин-qт знову і якщо його запустити нормально згенерувати особистий ключ: допомога - > вікно налагодження - > консоль > dumpprivkey your_wallet_address

+584
Ludovic Chabant 12 черв. 2019 р., 20:13:28

Так, свідком може бути змінена, перш ніж він буде у блоці. Як тільки в блок, він здійснив з хеш. Це не вражаючі, які-небудь зміни, що не змінює дійсність не має значення для творця і одержувача транзакції.

+567
vijithbk 28 лист. 2019 р., 15:21:27

Це технічно можливо, щоб мати блокчейн з будь-яким графіком покоління, таких як X% інфляції на рік або постійне винагороду за блок.

Основними причинами графіку з верхньою межею є:

 1. Австрійської економічної школи, до якої, мабуть, Сатоши і велика частина ранніх биткоин підписатися, говорить про те, що оптимальною ситуацією є те, що грошова маса обмежена.

 2. Якщо ви хочете мати деякі довгострокові інфляційні ви повинні вибрати, що це таке, і будь-який вибір буде довільним. "0% інфляції" трохи менше довільний варіант триматися.

 3. Один биткоин ключових властивостей є те, що грошова пропозиція не манипулируемо, і це перцептивно простіше продати його на цьому крапку, сказавши "протокол гарантує, що там ніколи не буде більше 21 млн биткоинов", ніж "протокол гарантує, що в довгостроковій перспективі, не буде більше 3% монетарна інфляція в рік".

+567
Koustuv Ganguly 15 серп. 2013 р., 08:49:12

Я тільки почав вивчати про Bitcoin, і те, що я можу з'ясувати, чому шахтарям доводиться використовувати випадковий процес (хешування код), щоб отримати більш низькі, ніж у рамку. Наприклад, якщо мета

00000000000001ae00000000000000

чому б просто не виробляти

000000000000000000000000000001

щоб стати переможцем? У мене немає практичного досвіду видобутку, я припускаю, що моє невігластво полягає у вимогах, як проводиться хеш. Якщо так, то де я можу знайти про ці вимоги? Спасибі.


Редагувати: для ясності, я маю на увазі це в тому сенсі, що частина технологій вимагає від мене, щоб використовувати хеш-функцію? А не в сенсі просто побудувавши щось, що виглядає як дійсний хеш.

+565
Slobodan Pejic 12 серп. 2015 р., 13:15:04

Шахтарі новачка є багато думок про те, як особистий басейн, вони мої вплине на їх видобутку доходів.

Якщо великий Шахтарськ пулу є деякі нещасні шахтарі, які думають, що тепер вони будуть платити менше, оскільки велика шахтарів зайняти більшу частку добутої монети, а інші хворіють, тому що вони думають, велика Гірник допоможе їм заробляти більше монет.

Деякі шахтарі вважають, що Ви повинні вибрати великий/середній/малий басейн у залежності від власної потужності є високим або низьким.

Як особистий басейн насправді впливає на дохід Шахтаря? Припускаючи, що басейн-це не ППС (фіксована оплата).

+510
Willaim Tercheck 23 серп. 2014 р., 17:26:10

Я новачок в Bitcoin в цілому і coinbase.com зокрема. Може хто-небудь пояснить, що відбувається, коли я замовляю виплату (в биткоинах) від їх веб-інтерфейс?

Кажуть, що дуже погано володіє 1 БТЦ. Я Створити адреса ААА заплатити 0.1 BTC за мою булку хліба, щоб мій пекар адреса ВВВ. Я замовити трансфер з веб-інтерфейсу coinbase.com і дивлячись на blockchain.info я бачу наступні (суми округлені):

// web-інтерфейс, каже, Я свій 1.0 БТЦ

ААА платить 0.1032 --> х = 0.1 BTC до ВВВ (мій пекар) // те, що я хотів
 --> У = 0.0002 BTC в якості мережевої плати // з
 --> З = 0.003 BTC на КТЗ // що це ?

// після оплати, web-інтерфейс каже, що я собі 0.8998 (= 1.0 - х - y)
// Таємничі з = 0.003 БТЦ вже *не* були видалені.

Але що це за 0.003 БТЦ передачі за адресою, я не знаю, КХЦ? Мабуть, у мене є цей адресу, або, принаймні coinbase.com не від мого імені. Це стандартний спосіб обробки я не знаю? Це функція безпеки, керованих фонду для автентифікації угоди?

Очевидно, є багато інформації на цьому сайті Reddit, але це занадто технічний для мене.

+509
James Wiser Mulbah Jr 7 квіт. 2010 р., 21:02:08

У мене є блок хеш з zmq.

00000000000000000045c639280aee532c5b12b03c80bfdec7aae674fd8246e0

Я хочу, щоб декодувати вище блоку хеш. Може хто-небудь сказати мені, як декодувати вище блоку хеш?

+508
user78782 8 лют. 2010 р., 19:58:44

Ви збираєтеся зіткнутися з проблемами при відкритті багатьох гаманці в той же час із-за браку пам'яті. Коли торбинку відкривають, деякі відомості з гаманця зберігаються в пам'яті. Якщо у вас занадто багато гаманці відкриті, тоді ви можете запустити з пам'яті, щоб зберігати додаткові відомості. Це теж буде впливати на інших частинах процесу і може привести до пошкодження баз даних і пошкоджені гаманці.

Крім того, відкриття гаманців означає, що новий файл буде відкритий. Сучасні операційні системи мають обмеження на кількість відкритих файлів на процес. У вашому випадку номер помилки 24 означає, що є занадто багато файлів відкрито. Вам потрібно знайти як збільшити обмеження на кількість відкритих файлів для вашої операційної системи.

Я не рекомендую вам продовжувати спроби мати стільки гаманців одночасно. Зараз биткоин ядра динамічне завантаження і вивантаження гаманці, так що ви можете завантажити гаманець, коли вам це потрібно і вивантажити його, коли ви зробили. Це дозволить вам мати меншу кількість гаманці відкриті одночасно, і ви не зіткнетеся з такими проблемами.

+506
Terite 24 лют. 2011 р., 04:06:34

Я зробила операцію в моєму гаманці Android на мій биткоин гаманець сердечника HD (з версії v0.13.2). На момент написання операцію 5 підтверджень, відповідно до андроїда гаманець і blockchain.info. Однак, мої ядра биткоин гаманець не вдається підібрати проводку, незважаючи на показуючи правильний блокчейн висоту.

Адреса одержувача був створений биткоин-Qt і, отже, він належить моїй HD-гаманця. Крім того, я можу підписати повідомлення з адресою биткоин-від Qt (про те, що власний закритий ключ) і успішно перевірити підпис. Справді, в ході мого розслідування, я мав неприємний сюрприз розуміючи, що цей адресу було створено в минулому, і я вже відправив на Bitcoin це , як видно тут. (Це, здається, пов'язаних з проблемою повідомляв в цьому пості , але це не найактуальніше питання зараз). Старі транзакції, використовуючи цю адресу є частиною моєї биткоин файл журналу транзакцій. Тому немає ніяких сумнівів в адресу одержувача не відносяться до моєї ядра биткоин HD-гаманця.

Я опиралася спробам тиражування питання, яке я тільки що говорив з одним пробну операцію. Однак, як це, напевно, актуально, я поясню, що я робив до цього відбувається: 1. Я зробив копію гаманця.дат і видалений файл ~/.биткоин (так працює bitcoind і Bitcoin-це QT, який буде автоматично створювати новий порожнійгаманець.дат). 2. до операції я відновив свою копію гаманця.дат в ~/.биткоин і почав биткоин-на Qt. 3. Я запитав биткоин-Кварти на нову адресу і у мене планшет гаманець провести операцію. 4. Я тоді шинкувати і прибрав гаманець.дат і перезапустити bitcoind на деякий час. 5. Побачивши угода була підтверджена, я відновлений мій екземпляр в гаманець.дат в ~/.биткоин з метою вчинення чергової оборудки. 6. Я повторно почав з Bitcoin-Qt у яких не вдається підібрати новітні операції.

Зверніть увагу, що цей процес шахти подрібнення гаманець.дат від ~/.биткоин (при цьому копія файлу існує в більш безпечному місці) - то я просто вирішив зробити, як спосіб зробити його більш важким для будь-якого потенційного зловмисника витрачати монети на цей гаманець.

Так що мої ядра биткоин гаманець явно переплутав. Я можу що-небудь зробити, щоб встановити його прямо?

Редагувати: коли я повторно ввійти в мій гаманець.датв ~/.биткоин я припускаю повторне сканування не спрацьовує з якоїсь причини. Я подрібнила ще раз мій нинішній гаманець.дат і відновлення мого (старшого) резервне копіювання: на цей раз повторне сканування було викликано, і відсутня угода була підхоплена.

Так що ця проблема вирішена , наскільки я бачу (хоча і з тривогою, не знаючи, чому).

+506
user275594 25 серп. 2014 р., 20:12:27

Сайт був закритий в листопаді і колишньому оператору претензій більше не бере участь в службі.

Цей оператор зараз намагається зібрати кошти на нове підприємство, Ziggap.

QuickBitcoins не приймають вклади. Вони одягу використовується придбати монети для негайної поставки або продажу монет з негайної видачі грошових коштів.

Якщо ви заборгували биткоины або коштів від угод, оператор в той час був ще нести відповідальність за це відповідальність, незалежно від того, що застереження про тепер "не маючи ніякого відношення" зі службою.

+448
chalmagean 13 жовт. 2018 р., 16:08:14

Якщо непідтверджені протягом певного періоду часу, робити популярні гаманці видалити операції з mempool? Є деякі гаманці, де якщо ваша транзакція не підтверджена, кошти не повернуті?

+426
K Domingue 14 груд. 2011 р., 15:42:51

Я роблю деякі експерименти з участю биткоина і блокчейна, і мені потрібно, щоб відкрити деяку інформацію про адреси, блок і транзакції. Проблема в тому, що мені потрібно багато даних, тому я не можу використовувати онлайн-API, таких як blockchain.info. Я знаю, що можна робити такі речі на скачування та доступ безпосередньо на блокчейн, але це рішення є досить непрактичним, враховуючи його розміри. Можна отримати доступ до цих даних без скачування повний блокчейн? Наприклад, безпосередньо зробити якийсь запит до вузлів?

+264
PlutoMe 5 квіт. 2013 р., 03:09:44

Я був поглянути на кількість угод у Bitcoin-адресу bitcoin.org.

Я пішов blockchain.org провідник. Він говорить https://blockchain.info/address/1GwV7fPX97hmavc6iNrUZUogmjpLPrPFoE

Немає. Операції 354

Я експортував в CSV, і отсортировали його за "Х" це число кожного разу, коли вони отримали якісь кошти. Вихідний у мене буде 365.

Я збентежений про цих цифрах. Не виключено, що загальна сума отриманих коштів вище в CSV, ніж в Техас.

Не впевнений, що я тут відсутня.

До речі, я хотів змусити людей пожертвувати більше.

+253
SinaOwolabi 22 груд. 2016 р., 11:23:09

В Bitcoin-Qt є завжди принаймні 100 невикористовуваних адрес в магазині. Ви, напевно, отримали компенсацію в один з них.

Якщо це хеш-зіткнення, що було дуже дивно, це може означати, що є також проблеми з рандомом в стандартні бібліотеки, які використовуються в Bitcoin-Qt на.

+251
bohrsty 20 лют. 2013 р., 18:33:38

Я б не став/використовував свій біткойн-клієнт на століття. Тепер, коли я запускаю клієнт, він завантажує блок 135407 і зовсім не прогрес, це в минулому.

Що я можу зробити?

+220
Goytotua Torres Diana Yesenia 21 лист. 2015 р., 00:29:19

Я не розумію "дружній головоломка". Ось визначення я прочитав:

Хеш-функція H є дружнім головоломки, якщо для всіх N-розрядного вихідне значення Y, якщо K вибирається з розподілу з високою minentropy, потім неможливо знайти X таке, що H(до // Х) = р, в часу значно менше, ніж 2 М.^

А ось те, що спробував при майнинге:

Ч(код||prev_hash||прийому||прийому||..||ТХ)

"Якщо хеш-функція задовольняє puzzlefriendliness власність, то єдиний спосіб вирішивши цей хеш-головоломка, щоб просто спробувати досить ідіотів, один за іншим, поки Вам ПОЩАСТИТЬ"

Ок, але які будуть проблеми, якщо хеш-функція не puzzlefriendly? Я припускаю, що елемент K у визначенні.

+161
hihell 22 лист. 2016 р., 02:56:16

Привіт, як я можу отримати оборотні системи і т. д. биткоин, Ethereum і так далі?

Я не кажу про API coinmarketcap, я хочу отримати ці дані самостійно.

Чи є які-небудь уроки про те, як зробити це де завгодно, і я можу зробити її за допомогою автоматизованого скрипта в PHP?

+160
helping hand 11 трав. 2012 р., 15:02:53

Я думаю, що це Шахтар, який засвідчити угоду, але виявляється це дійсно спільна робота шахтаря і повні вузли; Шахтар транслює нововиявленими блок, який містить операцій в мережі повні вузли, але це до повного сайту, щоб вирішити, чи приймати їх.

Робота шахтарів полягає у виробництві блоків, що мережа (повна перевірка вузлів) вважатиме прийнятними. Їх завдання-вирішити, який варіант в іншому випадку дійсної історії може погодитися. Вони роблять перевірки транзакцій - не тому, що це їх робота, а тому, що вони стимулюють. Якщо вони не, вони могли бути обманом, створюючи блок в мережу не прийняв, грошові втрати для них.

Тоді у мене питання, навіть якщо хтось контролює більшість хэшрейт, якщо він не йде на компроміс більшістю голосів від повного вузол, може мережу просто відмовляються включати блоки, які він транслює?

"Більшість повних вузлів" нічого не значить. Вузли не мають особистості, і вони не враховуються в будь-якому випадку. Це не як вузли будуть умовляти своїх однолітків прийняти неприпустимий блок, якщо є достатньо аналогів. Ні, повна перевірка вузлів повної перевірки. Вони приймають будь-яку блокчейн, яка задовольняє всім правилам - і серед тих, лікувати самий обсяг роботи як реальність. Але вони ніколи не визнають недійсним блоків, незалежно від кількості роботи, або як багато їх однолітки беруть його.

Однак, велике питання, звичайно, як ви вибираєте, які правила застосовувати. Або більш практично, як ви вибираєте, який вузол програмного забезпечення; немає повноважень заявляти які правила вони і є - мати, що б просто бути перенесення проблеми централізації в іншому місці. В результаті, він часто говорив, що це рішення "економічними більшості". Це збиває з пантелику термін, так як немає більшості (51%) нічого тут замішана. Це соціально-політичні концепції застосовуючи для людини і організації, а не технічний термін.

Так що відповідаючи на ваше запитання: кількість вузлів не має ніякого значення. Проте, якщо більшість підприємств і організацій, що беруть участь у биткоинах б оголосити, що вони збираються перейти на інші правила, можливо, Вам вдасться переконати зробити те ж саме.

+97
user14768 10 бер. 2014 р., 07:24:07

Вам биткоин гаманця і не займає надто багато місця, це відомості про ланцюжку блоків, яка займає всю смугу пропускання. Биткоин спирається на все тримати копію ланцюжка блоків, щоб запобігти шахрайству.

Стандартний клієнт використовує контрольно-пропускні пункти, пости в ланцюжок блоків, щоб знати, які блоки вважаються безпечними і незмінні розробниками, тобто вони не будуть перевірені як scrumptiously. Новітні блоки перевіряються більш ретельно, щоб запобігти шкідливі ін'єкції даних.

Якщо у вас є обмеження по пропускній здатності, знаємо, що биткоин повинен робити тільки один раз цієї операції - ви завантажуєте всю історію операцій на биткоины в кінці кінців. Після завантаження будуть більш керованим.

Майбутнє биткоин-клієнти можуть працювати як "полегшена клієнтів", яка буде завантажувати набагато менше даних, але в даний час тільки альтернативні клієнти підтримують це. Він також буде можливо, що буде розроблений клієнтам, які будуть використовувати оверлейную мережу, тобто вони не повинні завантажити практично все, що завгодно, але, знову ж, стандартний клієнт не підтримує це.

Якщо ви хочете працювати на Биткоинах без завантаження будь-яких даних, ви можете спробувати використовувати деякі електронні гаманці - вони в основному сайти, які пропонують розмістити ваш биткоин повинен. Деякі з них стягують невелику плату, і якщо вони підуть вниз, ви втратите всі ваші монети, але, з іншого боку, вона забезпечує більшу гнучкість і не потрібна популярність.

Загалом, стандартний клієнт не вимагає від користувачів, щоб пройти трохи боляче на початку, але після цього в основному не ризикуєш. Ви завжди можете спробувати з допомогою електронного гаманця, але потім ви не довіряючи безпеку ваших монет, щоб хтось інший.

+78
Arc Shinus 10 груд. 2017 р., 12:08:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil