Кілька Bitcoin Блок Хешей Передбачувано

для створення ланцюжка блоків, мережа Біткойн працює алгоритми хешування для кожного блоку, це математично можна передбачити хеш-значення, скажімо, 100-й блок з останнього блоку в даний час в мережі?

+19
user304664 28 січ. 2011 р., 00:06:28
29 відповідей

Звідки мені знати, якщо вхід я використовую мій скрипт, пов'язані з даними свідка? Я спробував з допомогою публічного API, щоб поглянути на результат, я використовую, і я не можу зрозуміти, що це означає. Я бачу поля свідка, пов'язані з входами транзакцію, яка призвела до виходів я намагаюся включити в угоду, але не навпаки.

Я вважаю, що ваша плутанина з-за цієї лінії

Якщо txin не пов'язані з даними свідка, його відповідне поле свідок є точною 0x00, вказує, що ряд свідків елементи стека дорівнює нулю.

не застосовуючи в формат серіалізації, але і зміст.

Свідок завжди серіалізуются як:

 • Змінної довжини ціле число, яке вказує кількість свідків стек елементів Н.
 • Для кожного з N в стек елементи:
  • Змінної довжини ціле число, що визначає розмір стека елемент б
  • В б-масив байтів, вміст стека елемент.

Наслідком є те, що порожній свідок завжди серіалізуются як тільки 0х00 байт (це означає, що немає елементів стека).

Так що ваші серіалізації та розбору коду не потрібно знати, чи є конкретний txin пов'язані дані свідка. Він просто серіалізует/аналізує свідок, який може бути порожнім.

Буває так, що правила дії вимагає, щоб свідок не segwit витрачати завжди повинен бути порожнім, і в результаті серіалізації такого свідка завжди буде тільки 0х00.

+986
Zerg 03 февр. '09 в 4:24
 1. Мережі знає свій "баланс", тому що всі операції, які кредитуються або дебетуються в блокчейн.
 2. Якщо Боб використовує весь вузол, то так, його клієнт знає й аналізує блокчейн (а також операції). Однак, він не повинен перейти через все це кожен раз, існують більш ефективні структури даних для цього. Крім того, деякі люди використовують полегшені клієнти, які перенесуть роботу відслідковувати весь блокчейн.
 3. Звичайно, мережа не довіряти своєму клієнтові, щоб "робити правильні речі", це було б нерозумно. Ви повинні посилатися на дійсний попередні вихідні, як відомо мережу, в угоді ви підписуєте і мовлення.
+919
Erwin Rooijakkers 25 трав. 2016 р., 09:39:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кількість сформованих блоків 1 кожні 10 хвилин. А кількість угод збільшиться, не час, витрачений на операцію, щоб підтвердити стають повільніше?

Я питаю це тому, що це кількість людей операцій збільшується, але як швидко блоки генеруються постійно. Або я буду про це все неправильно?

Від того, що я прочитав, я зрозумів, що блок генерується всякий раз, коли докази роботи представлений Шахтаря; це відбувається, коли Шахтар обробляє транзакцію. Тому в доповнення до операції, він також отримує деякі Bitcoins, який знову доданий в ланцюжок блоків.

+879
user79792 2 лют. 2018 р., 11:41:29

Купити Antminer С1с 200 гр за 1.45 кораблі БТЦ в суботу. Просто купити CX750 ще на 90 баксів, і ви відправитися в шахту. Генезис блоку показує чистий дохід від 1100 $або 1.19 БТЦ до серпня. http://thegenesisblock.com/mining/a/31ee55a871

https://bitmaintech.com/productDetail.htm?pid=00020140107162747992Ce5uBuxW06D6

Все інше я знайшов це:

А) завищена Б) затримки

або, що більш імовірно

З) обидва

+839
Ivan Wong 11 трав. 2019 р., 17:09:59

Я успішно установки з-блискавка вузол в Ubuntu, використовуючи підручник. Проблеми у мене виникли намагається встановити другий вузол, який не використовує той же .блискавка прихована папка, яка означає, що я можу працювати тільки 1 вузла. Як я можу клонувати і установки другий канал c-блискавка власні приховані каталог сайтів на одному комп'ютері і запустити його в це? Я знаю, що обидва вузла повинні бути спрямовані на власні конфігураційні файли, розташовані у різних шляхи.

+808
Shukz 16 квіт. 2015 р., 21:31:05

Заснований на певну кількість адрес, чи можна дізнатися, скільки биткоинов конкретний гаманець включає/володіє?

Е. Р. У мене є blockchain.info гаманець. Якщо я матиму 1000 биткоин-адрес, залити їх 1 биткоин кожен. В blockchain.info гаманець, показав мені залишок 1000 биткоинов на мій гаманець. Якщо я поділюся одним з цих адрес з кимось, чи він зможе дізнатися, що у мене є гаманець на загальну суму 1000 биткоинов?

+682
juantheron 20 лист. 2010 р., 04:47:23

Я знаю, що це якесь поєднання SHA256, і ripemd160, який використовується на публічних ключовим компонентом для отримання пульсації адреса гаманця, але який конкретний алгоритм?

+671
Steve London 3 жовт. 2015 р., 08:55:53

Я відправив кілька биткоинов на іншу адресу, я заплатив черговий внесок і вже більше 28 годин, що його не підтвердили. Я можу зробити що-небудь? Чому потрібно так багато часу, щоб підтвердити?
На цій сторінці (https://bitcoinfees.earn.com/#delay) було написано близько 19 годин час очікування. Але нічого не сталося.

Ось моя угода

https://blockchain.info/tx/4c4402a5439fdfcf2cd3d9bbf0c36fbae91a3ce08504da317938eed2d1a125e1

+667
user105388 18 лип. 2016 р., 06:19:49

Перевіряємо перетин проведення в приладовій панелі ви ще зверніться в технічну підтримку. ось відповідь я знайшов на їх сайті : https://www.simplex.com/faq/

Як правило, платежі обробляються протягом години, проте деякі випадки вимагають більш пильної уваги і може тривати до 24 годин, щоб бути затверджений. Ви отримаєте лист, як тільки ваш платіж був перевірений.

Якщо ваша угода ще не прийнято, це може бути тому, що ви ще не представили на запит перевірки. У таких випадках, вам буде відправлено електронний лист, просячи посвідчення особи або власності – карти, яка може потрапити в папку "Спам". У разі затримки, будь ласка, перевірте папку "Спам" для перевірки електронної пошти.

+663
welldan97 28 лип. 2015 р., 11:11:57

Деякі можливі причини

 1. Він ідіот/необізнаних

 2. Він готовий продати мінімум тому, що він хоче сприяти прийняттю

 3. Він отримав дуже низьку вартість чистих активів (дуже ранній)

 4. Він хоче швидко розвантажити багато монет

 5. Він намагається уникнути запису/податки на цю передачу

 6. Він не бажає чекати, поки традиційна система Фіат (тимчасове перевагу)

 7. Він тільки має високий спосіб оплати зняття фіат, так це взагалі не втрата для нього

 8. У нього вкрадені/зіпсовані монети

 9. Він збирається вкрасти ваші гроші

Немає офіційної системи призначення зараза, але якщо вони від розрекламованої злодійство і не змішуються, перш ніж вони продаються у вас там з часом може бути люди в костюмах стукає у ваші двері, бажаючи схопити їх або ставити незручні запитання.

У 7 з цих 9 причин немає реальною проблемою для покупця, але якщо ви хочете уникнути крадених монет або пограбували, ви повинні задати кілька питань, зробити копію свого ID, і зробити операцію в людному місці, при свідках.

+659
scythargon 12 жовт. 2012 р., 14:25:18

Я намагаюся запустити биткоин-версії v0.8.1 у режимі регтест, але він не працює. При розміщенні регтест=1 в Bitcoin.конф починає синхронізувати mainnet. Я не бачив нічого в код.

Так що я був цікаво, якщо є будь-якої конфігурації різних запустити режим регтест в цій версії відрізняються від сучасних.

Коли регтест доданий режим ?

+657
Achu Th 27 серп. 2012 р., 08:44:24

Перевести гроші на гаманець ви контролюєте час від часу, так що ви не давайте занадто багато грошей валялися на деякі послуги в інтернеті. Є відео, які пояснюють, як використовувати програмний гаманець на YouTube.

Є дуже вагомі причини фінансові інститути повинні отримати спеціальні ліцензії та регулюється, тому вони не можуть, однак, припустити, що вони бажають. Це досить малоймовірно, що велику послугу, як Coinbase втече з вашими грошима. Проте, він може збанкрутувати і забрати свої гроші або більшу частину його з вами.

Після переведення грошей на гаманець ви контролюєте (наприклад, з допомогою Електрум, як показано на відео), ви згодом керувати грошима на відміну від платіжної системи, керуючи їм, перш ніж робити так.

Планую платити близько 1% гроші обмінювалися на збори при використанні биткойна в фіат біржі, тому що 1% - це звичайна плата протягом досить довгого часу тепер.

+646
user325739 24 бер. 2017 р., 23:28:55

У зв'язку з тим, як система працює насправді, це досить складна робота, що випливають показників здоров'я.

 • Вимірювання часу, починаючи з останнього блоку дуже складно, як показник здоров'я або підключення до мережі. Заблокувати раз слідують розподілу Пуассона, можна побачити тільки в двох кварталах 3 години, і це буде цілком прийнятне поведінка (хоча і незначно малоймовірно) і не відображає проблеми.

  В іншу сторону інциденту з липня 2015 року понад 50% світової потужності у результаті видобуток неприпустиме ланцюга протягом години. Як правило, це може в кінцевому рахунку означати, що ви залишили на пошкоджених ланцюгів і дії можуть бути прийняті, де в цій ситуації бачачи низької потужності означало, що ви були на дійсній стороні справи.

 • Порівнюючи висоту блоку на інші веб-сайти є досить ненадійним також, якщо блокувати веб-сайти, Explorer були повноваження на блоки, які були потім протягом липня 2015 випадку мережа буде повністю зруйнована. Під час цього заходу багато слідували повністю неприпустимий, послуги і відображається ця інформація протягом декількох годин або днів до латається. Сервіси блок Explorer часто неточної, застарілої або просто недоступні для телефону впевненість один в правильний ланцюжок.

 • Кількість вузлів непряме відношення до здоров'я мережі, ця міра має високою латентністю і вкрай легко обдурити навіть самих основних нападників. Якщо ви використовуєте це як міра здоров'я це може бути штовхнув вгору в стратосферу нудьгуючий злочинець з ботнету, і було б украй важко виявити атаку, як це відбувається протягом великого проміжку часу. Якщо нічого Outlook прямо зараз на основі цієї заходом було б "дуже бідних", з 5500 вузлів виставляючи порти прослуховування в інтернеті.

Статистичні проекти, як Statoshi спробувати кількісно вузол продуктивність і інші показники, хоча багато вимагають глибоких знань програмного забезпечення, щоб зробити будь-яке почуття і не дати набагато вимірювання мережі в цілому. Простіше такі проекти, як Shorenas мережевий монітор дає більш загальні статистичні дані про експлуатації, пропускної здатності та підключення до мережі. Вищезгаданий Bitnodes проект має обмежені можливості (не всі мережі поповзли, дані були неточні в рази), але дає загальне уявлення про кількість слухають сокети доступні для широкої мережі.

Це набагато складніше завдання, ніж можна собі уявити викладом, і немає реального чіткої відповіді.

+630
Tikuna Devidze 10 вер. 2019 р., 09:51:47

Не можна сказати, загублені монети з збережених монет, тому що немає способу, щоб сказати, якщо у кого є закритий ключ, пов'язаний з чужу адресу.

Єдині монети, які можна realiably бути оголошена програної ті, які були призначені невірні адреси одержувачів.

+558
Rathnasinghe Hettige 20 черв. 2016 р., 07:26:40

У мене дуже суворі брандмауер з додатковим проксі тут. Є інструмент гірничо ГПУ там, які підтримує проксі-сервер? Оптимальним буде з'єднання SSL для гірничодобувної басейн. Довгий живий потік також не працює, я думаю, тому що інтернет-радіо не можливо.

У мене немає ПК зовні, так що SSH тунель-це не варіант.

Редагувати: Видобуток на сайті може бути теж рішення. Я спробував http://www.bitcoinplus.com/ і він працював після налаштування HTTP-проксі на правильне значення для Java.

+539
garmagon 26 черв. 2019 р., 16:19:28

Технологія допомагає з цим.

Наприклад, я не знаю, що справедлива ціна на GPS, який я бачу в продажу в Ашані, наприклад. Я дістаю свій мобільний і робити Амазонці перевірити ціни, щоб побачити, що ціна в іншому місці.

Це додаток може відображати ціну в Сткк. Тому, ми вже всі в звичку дистанціюватися від нашої пам'яті ціна хороша і використовуючи технології, щоб забезпечити нам відповідь.

+508
FIonaF 22 жовт. 2014 р., 00:14:10

Якщо біткойн раніше без вирішення цієї маленької проблеми, він стане скасування системи. Якщо достатня кількість людей втрачають свої гаманці, тю-тю биткоин. Він пішов. Книга операцій запису анонімний втрат.

Биткоин не так довговічні, як всі стверджують. Якщо паперовий долар порветься, банки виводять його з обігу і замінити його. Якщо він втрачається на смітник, гроші басейн розширюється і це не велика втрата. З Bitcoin, єдине, що потрібно зробити, щоб компенсувати втрати в подальшому розділити валюти. Мені подобається щось купувати для Фемто-біт.

+502
Amit Kumar 16 лист. 2012 р., 23:10:12

У мене телефон на Андроїді, як я не може дозволити собі iPhone, але у мого друга є iPhone. Я використовую биткоин гаманець з Андреас Шильдбах і це дійсно легко. Є щось подібне для iPhone, як ми не можу здатися, щоб знайти його?

+486
Graham Kirk 28 черв. 2018 р., 00:26:09

Я будую додаток для відображення інформації, що відноситься до окремих біткойн-адреси.

Я використовую blockchain.info API для отримання даних про final_balance, total_received, і total_sent.

Але у мене виникли проблеми, з'ясувати, як отримати дані про зборів по угоді.

Дивлячись на JSON-файл, при запиті адреси (наприклад 1CK6KHY6MHgYvmRQ4PAafKYDrg1ejbH1ce) я припускаю, що мені знадобиться для перебору хеша транзакції повертається, і використовувати хеш транзакції зі значенням "результат" > 0?

Я просто не впевнений, як відрізнити витрат і отримувати при погляді на формат JSON.

+467
Geert Boetzkes 5 трав. 2014 р., 23:46:51

З пам'яті це може бути безкоштовно (або дешевше) надіслати биткоины на іншого облікового запису користувача Coinbase.com так, одним з варіантів може бути, щоб отримати одного, щоб зняти їх, коли вони знімуть свій власний баланс. Це дуже турбувало те, що в даний час коштує близько 5$.

Альтернативний варіант (кращий, на мій погляд), щоб залишити їх там, і сподіваємося, що вони виростуть в ціні, або про те, що зниження мит, і замість того, щоб витратити свій час на більш продуктивну діяльність.

+340
Vasyl Kozhushko 7 вер. 2013 р., 04:14:34

Сказати, що я хотів би провести багато биткоинов протягом багатьох років в якості інвестицій. Моя хвилюватися про довготривалої безпеки різних механізмів гаманець. Якщо це сайт - те, що якщо він прогорає або йде вниз? Якщо це на моєму телефоні - то що, якщо я втрачу свій телефон?...

Поправте мене, якщо я помиляюся, але мабуть биткоин-це по суті довга низка цифр, так що імовірно я можу фізично все це записати на папері, зробіть кілька копій, як резервне копіювання і поховати їх в саду (чи як там), тоді я не доведеться турбуватися про сайт йде вниз.

Я думаю, що мій головне питання, як я можу зберігати биткоины протягом багатьох років, не турбуючись про безпеку мого гаманця?

+291
Karmapolice 18 бер. 2014 р., 01:24:11

Хеш транзакції визначається зміст угоди. В якості таких відправника платежу визначає хеш транзакції, так що це не випадковий.

Але SatoshiDICE беттор не знає секрет, що SatoshiDICE буде використовувати і результат хеш-після, включаючи секрет для всіх практичних цілей випадкових.

Щоб знати, що SatoshiDICE не зраджував, хеш секрет відомий гравцеві заздалегідь, а потім відпустили на наступний день. Так, гравець може переконатися в правильності секрет дійсно використовується, і з цим перевірити правильність виплат сталося.

З SatoshiDICE ставки ставки проти вдома, все що потрібно, це спосіб визначити, що в будинку правильно зроблена кожна виплата. Цей метод використання transction хеш плюсом секрет (з'ясувалося пізніше) вдається забезпечити саме це.

+214
kritinsai 21 лист. 2012 р., 13:37:10

Ваш сайт не синхронізуються з блокчейн ще.

 "блоки": 367670,

Ваш сайт скачав і перевірив 367670 блоків. За даними https://blockchain.info/ в даний час 484790 блоків в блокчейне. Ваш сайт не буде мати актуальний вид оформлення угоди до отримання і обробки всіх з них. В той час, ваша угода повинна стати видимою, щоб ваш сайт.

+201
GYD102 24 трав. 2011 р., 20:35:16

При спробі оплати через визначений маршрут, використовуючи:

lncli -мережу=тестовому режимі queryroutes 02e34c1b4c5f8e7419cf4d10e3bc9651d46dc1af68df6a7b81a24951a9192aa9c4 25000 | lncli -мережу=тестовому режимі sendtoroute -pay_hash=45b9255c8648c6c1f60e394e555f745af31ed7fab385d0cf9e82b62ce8e8dfba - 

Завжди дайте мені назад:

{
 "payment_error": "FinalExpiryTooSoon",
 "payment_preimage": "",
 "payment_route": нуль
}

Незалежно від закінчення строку я набір в команду addinvoice. Може хто пояснить, чому? Крім того, як можна використовувати команду sendtoroute, використовуючи маршрути.у форматі JSON, отриманих від команди queryroutes?

+124
GoldieLocks 19 лют. 2012 р., 02:11:27

Я вводжу свою власну криптовалюту і я знайшов, що збереження "хеш складності" в якості ведучої (0) біт 256 біт число в хеш SHA-256 є найбільш інтуїтивно зрозумілий.

Я намагаюся знайти спосіб, щоб обчислити биткоин-еквіваленті "мішень" з цього числа.

Крім того, я дивуюся, чому це не реалізовано в протоколі Биткоин? Вона викликає занадто різкі кроки труднощі?

+115
Hasil Sharma 17 лип. 2019 р., 13:39:09

Коли є угоди з більш нащадків, не CPFP політика переглянути всі можливі комбінації нащадків вважати "разом", щоб з'ясувати, які з них найкращі плата?

Наприклад, коли є граф залежностей, дивлячись, як цей

simple dependency graph

є 6 варіантів для А - {А}, {a, B}, {А, B, С}, {a,c}, {a,c,D}, {А,B,С,D}. Не CPFP Шахтар переглядати їх всі?

У цій графі, буде 25 таких поєднань, якщо я правильно рахувати. Б ядра биткоин дивіться через всі з них?

more complex graph

+107
pxice 7 черв. 2018 р., 07:38:59

Щодо сайтів, які підтримують мережі Bitcoin або спільнота.

+60
sergwy 30 груд. 2016 р., 01:57:45

Я не впевнений, що ви маєте на увазі, що вони були "заблоковані" ?

Що скріншот показує "блок" номер, що угода була здобута в, Що означає, що було підтверджено на біткойн-мережі і доступні для вас, щоб провести.

Ви пробували використовувати цей гаманець, щоб заплатити за щось і ви отримуєте повідомлення про помилку? Тому що, наскільки я бачу, ніби нормально:)

+33
L Tomsons 26 січ. 2011 р., 11:52:10

З усіма цими звітами людей, які отримують спам через пил угод (наприклад, ресторани Сочі, Bitwars і т. д.) якими будуть наслідки встановлення мінімальної суми операцій у мережі? Навіщо комусь хочете відправити 1 сатоши (0.00000001 біткойн), здається, майже не економічна вигода? Буде таке обмеження порушить будь-які законні дії в мережі?

+28
Big Show 14 черв. 2011 р., 12:23:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil