З якою метою роблять шахтарі, як правило, ставлять "нестандартні" угоди

Я читаю книги Франка "розуміння биткоин" і дуже подобається. Одночасно я стежив за вузол лог-файл. Я помічаю безліч "нестандартні операції: не є остаточною"С. Франко говорить, що вони зазвичай пишуть шахтарі на замовлення вузол бази коду. Які основні цілі таких операцій?

+469
a13ph 2 лип. 2011 р., 09:20:57
30 відповідей

Ні, ви не можете змусити транзакцію.

Ваш биткоин гаманець ядра будуть довіряти тільки прийом та відправка транзакцій після того як ви синхронізовані. Ваш гаманець в цей час робить щось схоже на подорож у часі. Це синхронізація всіх операцій з genenis блоку для поточного блоку.

Блокчейн-це числова послідовність доказ існування кожної транзакції, записані на биткоины світі книга. Ваш TX буде поширюватися, як тільки ви завантажите цей ланцюжок істини.

https://en.bitcoin.it/wiki/Block_chain

+980
proxiwnik 03 февр. '09 в 4:24

Ні, це не можливо. Біп 32 використовує поєднання хеш-функції та еліптичні точки кривої множення для того, щоб отримати ключі дитини (як державних, так і приватних). Так як хешування та ЄС точка множення є одним із способів функції, ви не можете знайти вихідні дані для цих функцій, враховуючи тільки виходи (тобто державні або приватні ключі дитини). Таким чином, ви не може отримати батько розширеного публічного ключа або розширений приватний ключ дається тільки багато громадські та приватні ключі дитини.

+976
LinuxMasterRace 16 вер. 2012 р., 07:21:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тому (як я розумію), коли я хочу купити що-небудь мені послати мою адресу зашифровані з допомогою закритого ключа одержувача, він розшифровує його за допомогою відкритого ключа, а потім перевіряє блокчейн, щоб визначити, якщо я можу дозволити собі угоди

Не зовсім так, як він працює. Ви просто посилаєте за адресою, який є по суті публічних ключів, для людини, яка намагається зробити платіж. Дали адреса (більш технічно, посилання на цей раз адресу було приділено на Blockchain), на будь-який (не тільки одержувача/платника) можете переконатися, що угода має коштів, щоб провести.

І замість того, щоб відправити секретний ключ, щоб показати, що ви є власником монети, ви відправляєте цифрового підпису, який вам потрібен секретний ключ для генерації.

Ваш гаманець передає свій баланс, дивлячись на список раз, що ви були виплачені до того, що ви не витратили. Це буде у багато адрес. Мережа не знаєте, які виплати на Blockchain ваші, ви повинні посилатися на деякі з них, коли ви хочете витратити кошти, і довести, що ви володієте ключем до їх електронним цифровим підписом.

+923
hmmzll 16 вер. 2018 р., 23:43:25

спробувати ecryptr, проект на GitHub: https://github.com/devgeeks/Encryptr

https://encryptr.org

Encryptr є нульовим знанням, хмарний електронний гаманець / менеджер паролів працює на Криптон.

Це почалося як приклад проекту, бачачи, що міг зробити в Криптон Apache Кордова мобільний додаток. У мене було конкретне гризе. У мене втомилися від намагаючись згадати свій пароль роботи. Вона досить часто змінюється, трохи складний і створюється – я не можу вибрати його для себе.

Я спробував кілька менеджерів паролів, але не любила ні одного з них – особливо на Android. Тому, коли мені потрібна ідея програми, щоб зробити спробувати Криптон, це здавалося очевидним вибором. На його простий, Криптон-це по суті хмарне сховище ключів/значень, використовуючи кінець в кінець шифрування з нульовим знанням. Немає даних, що зберігаються на сервера можна переглянути на сервері.

Я хотів щось важко зберігати, щоб пам'ятати паролі, важливі чисел і т. д. Для різних пристроїв.

Encryptr тримає його проста. Вона має три типи даних вона може зберігати. Паролі, номери кредитних карт і загальних пар ключ/значення. Він може легко бути розширеним, щоб включати інші типи записів за замовчуванням.

В даний час вона працює на Android, і на робочому столі – спасибі NW.js – але немає ніяких причин, чому він не міг розширена Blackberry10 і Windows телефон 8.

iOS найближчим часом, просто чекати на шляху, щоб змусити його працювати з новий WKWebview або підштовхнути деяких з жорсткого крипто рідний.

це звучить як це може бути те, що ви шукаєте.

+875
dave music 4 січ. 2014 р., 19:35:40

Непідтверджені транзакції з мого гаманця. Ось подробиці. https://blockchain.info/de/tx/2b91804cada49e52774d3c4fd3c02e3932c03b358c8ea4d74abc4d407d5f429c

Як я можу збільшити плату за транзакцію або що мені потрібно зробити, щоб отримати таку транзакцію?

Дякуємо за вашу допомогу!

+748
nshuman 11 лист. 2017 р., 21:44:13

Так, биткоин-необмежений дозволяє створювати ВСН адрес в автономному режимі.

+714
vascomakker 3 січ. 2015 р., 14:19:19

Це, звичайно, можливо з Эфириума. Він не задовольняє вимозі бути "простим у використанні для людей, які можуть або не можуть мати попереднього БТЦ/блокчейн досвід", але якщо у вас є досвід програмування, ви могли б підключити його до хорошого додаток або сайт.

Альтернативи, здається, не для задоволення ваших потреб:

Биткоин multisig дозволяє до 15 осіб для голосування за єдиним стандартом операції. Цей має найбільшу підтримку та інструменти для людей, які є новими для концепція блокчейна. Може бути, ви можете зробити делегат тип установки?

NXT і впроваджена система голосування , яка дозволяє до 100 відповіді. Я не впевнений, про кількість інструментів, щоб зробити це простий у використанні для звичайної людини.

+708
Brian Retzlaff 7 лист. 2015 р., 15:00:17

Я думаю, що ви плутаєте деякі речі. Блокчейн, як і Bitcoin, Эфириума, пульсації, або Hyperledger-це протокол в першу чергу. І протокол залежать від використовуваних мов програмування.

Що ви стосуються є еталонні реалізації протоколу. Протокол Биткоин має відомих биткоин реалізації (пізніше биткоин ядра) спочатку написана Сатосі Накамото в C++. Але є багато іншого доступно набагато більше мов програмування.

Эфириума, наприклад, має три базових реалізацій, школі-клієнт на C++, гетів клієнта в Ленг, і PyEthApp в Python. І є навіть декілька реалізацій в Русте, Рубін і т. д. в наявності.

Я міг би продовжувати з іншими блокчейнами ви згадали, але ви отримуєте ідею. Протокол може бути реалізований у будь-який підходящий мову при бажанні. Якщо ви хочете екзотичний приклад, погляньте на Лиск, яка намагається побудувати повний стек блокчейн на чистому JavaScript.

+609
Romanian Strife 27 лют. 2016 р., 05:13:36

Хтось, хто хоче активу збирається викупити його у вас. Там повинно бути приблизно стільки ж людей, охочих потрапити в BitUSD, як вибратися з неї. Якщо з якихось причин існує дисбаланс, там має бути достатньо людей, хто не особливо хвилює, які активи вони тримають поглинати дисбаланс на дещо нижчу ціну.

Зверніть увагу, що вище припускає, що схема дійсно працює і є досить популярним.

+560
user61077 22 трав. 2017 р., 05:04:23

В цій операції, деякі биткоины відправляються в bc1qp6k6tux6g3gr3sxw94g9tx4l0cjtu2pt65r6xp який, здається, не бути допустимим биткоин-адресу. Що bc1qp6k6tux6g3gr3sxw94g9tx4l0cjtu2pt65r6xp ? enter image description here

+523
kamikadze0609 31 груд. 2018 р., 08:57:47

Я розумію, що ви не можете купити Bitcoins за допомогою кредитної карти із-за масових проблем шахрайства в сфері платежів. Чому біткойн більш сприйнятливі до цього, то тисячі інших підприємств, які приймають платежі по кредитній карті для нефізичних продуктів (скажімо, RPGNow, ігри Bandcamp, iTunes і так далі).

+521
Todd Hale 30 трав. 2011 р., 15:38:05

Припустимо, що ваш клієнт СПВ отримує вхідну транзакцію. Як він може говорити про те, що витрачає реальні мінуси? Якби ти знав заблокувати, можна додати txid в filterload і знову просити заблокувати, але я в подиві про те, як реалізувати його інакше.

+420
Robin Kobir 23 жовт. 2014 р., 21:47:06

Наприклад, запуск биткоин-CLI і методу getbalance <адреса> на довільний, годинники-лише адреси займає близько 6-7 секунд для відповіді. Чи є спосіб, щоб поліпшити це?

Крім того, що це не як методу getbalance працює (не на адресу), методу getbalance повільно тут, тому що вона повинна пройти через список операцій за адресами в свій гаманець і суму їх виходи, щоб отримати баланс. Якщо ваш гаманець дуже великий і має багато угод або ви працюєте bitcoind на низьких апаратних харчування, це може зайняти багато часу.

Як зробити API служб, як блокчейн повертати баланс практично миттєво? Кожен виклик API, щоб блокчейн займає менш ніж півсекунди для запиту балансу. Чи є спосіб для мене зробити це?

Ці сервіси API є кілька великих серверів баз даних. Їх бази даних масових та індекс все в Blockchain. Вони зберігають інформацію, як залишок по кожному адресою (який є технічно не в Blockchain), тому коли ви просите інформацію, він витяг з бази даних, дуже швидко. В Bitcoin Core не робити цього, оскільки такі бази даних є марною тратою простору і більшість користувачів не будуть порушені повільніше функціональність.

+396
Ahrotahntee 22 січ. 2016 р., 19:06:55

Скільки мов мнемоніка насіння, пропонованих в даний час, крім англійської?

Хіба ентропії для різних мов залежить від кількості слів, відповідних словник можна зробити?

+347
jodm 15 лип. 2015 р., 18:57:12

Ні, витрачати вже провела вихідний не на DOS, що забороняє правопорушення. Однак відправка недійсних правочинів ви будете забанені від своїх однолітків.

+341
kvnn 19 лип. 2019 р., 10:37:00

Який найдешевший і простий спосіб придбати биткоины для новачка?

Я купив біткойни в банкоматі і платити 10% премії. Я скачав гаманець міцелію на моєму iPhone і я помітив, що збори з розуму. В даний час мінімальна плата складає 12,68$, і якщо я хочу, щоб відправити більше суми внеску становить 15%! Я думаю, ці збори просто чисте безумство. Я нині дивлюся різні сайти, але я не знаю, який з них кращий. Є так багато там.

Не могли б ви допомогти новачкам купити біткойни?

+325
Lily james 27 лют. 2011 р., 11:19:35

У статті ви привели доводить, що ChaChaPoly є Інд-ОАС надійності. Це поняття безпеки, здається, ідеально покрити ваші атаки, якщо я буду читати визначення (https://en.wikipedia.org/wiki/Ciphertext_indistinguishability): "У криптосистеми є безпечною з точки зору розрізнення, якщо немає супротивника, дали шифрування повідомлень, вибраних випадковим чином з двох елементів повідомлення простору визначається противником, можна виявити сполучення вибір з імовірністю значно краще, ніж випадкове вгадування (1⁄2).".

Тобто, навіть якщо тільки дві таких довжини існували, противник не може вгадати, хто зашифрований тут значно краще, ніж довільно.

+302
Schoen 21 бер. 2011 р., 06:32:08

Ваші межі гаманець, зробив собі гаманець.DAT-файл у каталог за замовчуванням, якщо ви не давати іншу директорію. Ви можете перезаписати цей гаманець.DAT-файл з одного з dogecoindark якщо ви не використовували новий один на всіх (звичайно, якщо у вас є, ви повинні його резервну копію). Я ніколи не використовував межі гаманець, але якщо він використовує ту ж папку за замовчуванням як Bitcoin, ви повинні бути в змозі знайти дані каталогу в папці %AppData%\межі на Windows, ~/.межі/ на Linux, або ~/library/application підтримки/межі/ на Mac OSX.

+285
violet 9 лист. 2019 р., 12:26:09

У мене була та ж проблема. Я не міг зрозуміти, де оплатите замовлення. Пізніше я дізнався, що я помилився при введенні адреси. Перевіряємо реквізити платежу.

+281
mortaza golizadeh 27 черв. 2016 р., 14:28:44

Я не впевнений, як отримати дані у форматі, який можна використовувати і споживати? Я очікував щось подібне JSON-структури, сподіваюся, є спосіб легко отримати цю інформацію?

+251
user54553 8 січ. 2020 р., 04:13:36

Єдиний реальний "безпечний" спосіб інвестувати в Гірничо-просто почати видобуток самі. Є багато онлайн ресурсів для навчання, як це зробити. В залежності від ціни биткоина, локальний електрика, мережа, складність і вартість вашого обладнання рентабельність буде значно відрізнятися. У більшості випадків це може мати сенс просто купити і тримати монету і, можливо, пограти з торгівлі в цілому.

+235
Kanokphan JongJarb 24 трав. 2019 р., 15:16:37

Ви можете налаштувати локальний биткоин тестовому режимі з биткоин-клієнт на Qt і деякі відносно простої конфігурації. Зверніть увагу, що вам знадобиться Шахтар буде обробляти транзакції, коли в тестовому режимі використовується. Більш детальна інформація доступна на: https://en.bitcoin.it/wiki/Testnet

+202
manik islam 5 жовт. 2019 р., 16:44:47

Якщо ви говорите про bitcoind, клієнт командного рядка, цілком ймовірно, просто запропонував пароль для Bitcoin.conf, так що це дійсно не має значення.

+167
Fred Venneri 23 серп. 2010 р., 05:42:52

Спробувати http://classic.mtgox.com --> торгові --> глибина ринку

ви не повинні увійти в

+117
Necrose99 15 бер. 2015 р., 23:23:53

Якщо блок містить недопустиму операцію, то вона буде відкинута всім чесним повні вузли. Повні вузли перевіряти трансакції в блок в лінійному порядку, тому після першої ж операції зустрічаються, вузли будемо вважати, що UTXOs використовується як провів. Потім, коли друга транзакція (подвійна витратити) зустрічаються, вузли побачите його, що і намагаються вже провів витратити виходи, і відкинути його разом з блоком.

+109
elina2010 16 черв. 2011 р., 03:36:06

Як тільки я перевернув монета 256 раз і є випадковий 256 біт число, яке я збираюся використовувати, як свій секретний ключ, як ключ, отриманий?

Я читав:

Враховуючи закритий ключ, як зробити публічний виступ

І:

https://en.bitcoin.it/wiki/Address

Але я не знайшов відповіді на своє запитання. Я розумію, використовуються криві рівнем, але я не розумію, яка частина відкритого ключа і який зв'язок між (унікальний?) відкритого ключа та адреси, які вам видають.

Якщо ви перетворити закритий ключ з відкритим ключем з допомогою операції множення з базовою точкою кривої, то напрошується питання: Що таке базова точка кривої?

Це базова точка кривої частиною закритого ключа?

Що буде означати, що те, що називається "закритим ключем", не просто "приватним ключем", але ще пару ключів, з якої можна в будь-який момент отримати відкритий ключ?

+98
Britneybks25 16 вер. 2017 р., 14:20:48

Кажу, що люди збирають биткоины знаходиться поза фокусом: вони просто "не витрачати їх", тому що недостатньо способів витратити їх.

Дозволяючи кредити не поліпшить ситуацію, оскільки там ще не буде багато способів витратити ці борг биткоины.

Нарешті, біткойни вже є предметом валюти до дефляції, а також (більше або менше) постійно набирає значення по відношенню до традиційних валют, так що просто тримати їх підвищує їх цінність.

Підводячи підсумок, не дуже хороша ідея, і напевно не новаторською.

+84
Thanasis Karavasilis 9 серп. 2015 р., 12:53:39

Немає властивої причина, чому це не може бути зроблено таким способом, але тоді немає властивої причина, чому ви не могли зарядити електромобіль без проводів.

В даний час між блоків являє собою компроміс: встановити блок часом занадто висока, і ви будете незручності користувачам. Встановіть його занадто низько, і блоків занадто довго поширюватися по мережі, що означає, що сайти не ефективно шахти. Існуючого блоку часу, ймовірно, занадто довгі.

Це не так багато, що він не міг зробити, це просто, що є багато зацікавлених сторін, багато різних ідей про те, що блок інтервал повинен бути, і це вимагає угоди від багатьох людей.

@Якуб Ягайло обговорює механізм, який регулює складності, так що фактичний інтервал блокування відповідає цільовий блок тимчасового інтервалу, однак цільовий блок інтервал може свідомо регулюватися.

+83
Piyush S Narkhede 13 квіт. 2019 р., 03:18:42

Як працює біткойн, коли хтось відкриває гаманець і отримує закритий ключ? Хто зберігає ці дані? Як міг ти відкрити його, якщо забув його?

Як правило, ваші секретні ключі зберігаються тільки на вашому комп'ютері в зашифрованому файлі. Якщо ви програєте, ваші биткоины будуть загублені. Ось чому важливо, щоб зробити резервну копію насіння слова або сумочці. Якщо ви використовуєте сайт гаманець, власник сайту, на якому зберігаються ваші ключі, що означає, що ви повинні довіряти їм, і ризик того, що вони не будуть зламані, і т. д. який йде проти биткоин принципи - не вірте, просто перевірити. Тому дуже важливо, що ви зберігаєте ваші секретні ключі десь, що ви можете відкрити, не дозволяйте сайті тримати їх від вас.

чим це підтверджується, коли хтось бірж биткоинов і доларів? Тому що власник цих биткоинов має змінитися, але там, очевидно, ніяких доказів в системі, він зробив, що угоди

Звичайно, є докази - кожна транзакція записується в блокчейн назавжди. Так що кожна угода може бути помічений ще в мережі, всі знають биткоины обмінюються власники (технічно вони не можуть вони помінялися власники або просто переїхав на нову адресу, хоча, звичайно ж)

+49
ExtraordinaryMachine 23 трав. 2018 р., 06:19:15

В Bitcoin.org керівництво розробника є розділ про початковому блоці завантажити (ІБД) , який йде в подробиці.

Основний принцип у сучасній биткоин основних вузлів полягає в тому, що вузол підключається до восьми однолітків, каже їм, що він знає про жорстко генезис блоку (перший блок), і просить для заголовків наступних блоків. Заголовки лише 80 байт на блок (близько 4.2 Мб рік блоками), тому вона не займе багато даних для вузла, щоб отримати всі заголовки аж до теперішнього часу.

Кожен заголовок містить достатньо даних для сайту, щоб дізнатися, скільки доказ правильності роботи містяться у відповідному блоці, дозволяючи вузол для вибору блоку (заголовки) ланцюг з найбільш накопичувальний доказ роботи.

Тепер, що вузол знає, яка ланцюжок має найбільше доказів роботи, вузол просить кожного з своїх однолітків почала відправки кварталах від цього ланцюга. Блоки запитуються в порядку* з перших кварталах до останньої. Якщо який-небудь блок на ланцюгу з найбільшим доказом роботи буде визнано недійсним, то цей блок і будь блоки, які спускаються з цього блоку можуть бути визнані недійсними. Сайт опитування своїх однолітків знову ж, якщо треба, і знайти, які інші блокової ланцюга (заголовки) має більшість військовополонених. Потім почнеться завантаження цих блоків.

Він продовжує скачати блоки від своїх однолітків, перевіряючи кожного, Поки всі блоки на дійсний блокчейн з самих військовополонених.

* Сучасні биткоин основних вузлів отримаєте блоки вийшли з ладу, зберігання пізніше блоки тимчасово, поки раніше блоки надходять для того, щоб отримувати блоки з кількома колегами одночасно. Ще б, адже більшість наступних блоків залежать від даних попередніх блоків, деякі ключові частині перевірки блоку можна зробити тільки в серії.

+15
customcommander 28 черв. 2012 р., 17:34:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil