Як bitaddress.org забезпечити унікальний адресу?

Ви можете використовувати цей сервіс оффлайн (як це робиться з JS), так як вони можуть забезпечити унікальний адресу генерується?

+42
maserf 19 бер. 2010 р., 02:24:37
40 відповідей

Зверніть увагу, що є нові та найкращі папери про цю тему-Авів Зоар і співавт. - http://arxiv.org/pdf/1507.06183v1.pdf.

Жодне із запропонованих рішень були реалізовані. Атака досить значними, що деякі рішення повинні бути знайдені, але до дослідників, а не для розробників.

+914
Taninder 03 февр. '09 в 4:24

Вікі робить цю заяву:

Це [методу GetData повідомлення] може бути використаний для одержання проведень, але тільки якщо вони знаходяться в пам'яті басейні або реле набір - довільний доступ до угод в ланцюжку не допускається, щоб уникнути того, клієнти починають залежати від вузлів, що мають повний транзакції індекси (які сучасні вузлів немає). [мій акцент]

https://en.bitcoin.it/wiki/Protocol_documentation#getdata

Ще "фільтрації підключень Блум" (біп-37), здається, вимагає саме такої системи індексів:

Фільтр може бути перевірений на довільні шматки даних, щоб побачити, якщо дані були внесені клієнтом. Тому виникає питання, які елементи даних мають бути вставлені/випробування.

Щоб визначити, якщо угода відповідає фільтру, використовується наступний алгоритм. Після матчу знайшов перериває алгоритм.

Упорядкований список критеріїв дається.

Схоже, що сайт обслуговування такого фільтра також повинна містити індекс (чи кілька), або заперечення ризику атаки.

Я бачив цей питання:

70% вузлів приймають фільтрів Блума, незважаючи на Дос-атаки?

які не з'являються, щоб відповісти на питання про показники.

Я бачив цей питання:

Чи є спосіб, щоб індекс угоди, так що команди filterload можна відповісти без перебору всіх операцій в блоці?

єдина відповідь, яка передбачає, не показуючи явно, що ніякі індекси не створюються.

Які показники робить вузол створюється з єдиною метою підтримати Блум фільтрації для вузлів СПВ?

Якщо ніхто не створив і угод фільтруються на льоту, як це заяву у вищеописаних питання бути правдою?

Таким чином, ви можете легко викликати точно такі ж DoS-атаки лише за допомогою регулярного методу GetData запити на великі блоки знову і знову. Вам не потрібно фільтрувати Блум. Якщо ви не хочете, щоб насправді скачати блоки просто не по TCP ACK пакет і потім плавець за кілька секунд .... всі дані були завантажені і сидів у буферів відправлення.

+907
tbrennan 21 черв. 2018 р., 22:31:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я дійсно не можу отримати мою голову навколо цього всього рівнем... досі я знаю, що він використовується для підтвердження транзакцій при наявності закритого ключа підписувати його підписання угоди. Я прийшов до математика частина алгоритму ECDSA, але я просто не можу знайти ніяких джерел, які розробники допоможіть вирішити проблему або пояснити все до дрібниць. Я перевірив по даташіту назвою secp256k1 і всі рекомендовані значення для різних змінних. У даташітах є точка G, яка у спрощеному і стислому вигляді, але я просто не розумію, як я з'ясувати значення X і y, фактичні координати, місце розташування базової точки?

У кого-небудь є супер добре пояснив гід або щось про те, як математику за ним працює? Це дуже важливе завдання, з-за четвер.

Спасибі заздалегідь.

+844
Adrian Wylde 28 жовт. 2018 р., 16:09:35

Змішувачі у биткоин застаріли і сьогодні економічно недоцільно. Збори були плаваючі від 100 до 300 сатоши/байт. По вихідних вони можуть знизитися на 20 сатоши/байт протягом кількох годин.

Щоб створити мінімальний транзакцій з одним входом і одним виходом, ви вже повинні купити 10+148+34=192 байта. Навіть у 100 сатоши/байт плата, половину вихідного з 43,478 сатоши буде споживатися на вартість угоди. Враховуючи, що ви вже заплатили за вихід повинні бути створені, навіть з пакетною обробкою це вже ~60% вартості втратила зборів. Якщо ви збираєтеся роздавати великі суми, що створить більше розчарування, ніж благоговіння, і хто буде за це платити?

+814
Christian Schmidt 6 лип. 2016 р., 09:10:45

Я не думаю, що обмін насправді керуючий гаманці для вас, з двох причин:

  1. Для багатьох криптовалют, це займає час, щоб перевести кошти в гаманець. Але коли ви купуєте певну криптовалют на біржі, він відразу ж опиниться в вашому "гаманці".

  2. AntShares не підтримують дробу. Ви можете володіти тільки цілі загони їх у гаманець. Коли ви купуєте AntShares на біржі, ви можете придбати їх в дробу і вони будуть сидіти в "гаманці" в частках. Це не поки ви переводите їх на свій гаманець (без лапок), що десяткові усьо буде і у вас залишається цілих підрозділів.

Мій висновок полягає в тому, що обміни просто вести облік того, що ви володієте. Ці записи можна розглядати як боргові розписки. Коли ти підеш, вони будуть спиратися на свої власні гаманці.

Я не бачу, як ще це може працювати.

+791
John Cannon 30 вер. 2011 р., 00:16:10

Я майже повністю згоден з Колін Дін у відповідь; я з ним трохи, так як я вважаю, що биткоины є потенційно корисні по своїй суті.

Ігноруючи на даний момент, що кілька людей роблять покупки і продавати реальні товари з/на биткоины, і незважаючи на те, що це само собою зрозуміло, випадку, я б стверджують, що биткоины використовуються для оплати за операції з биткоинами повинні бути оброблені. Питання, чи Є чи немає біткойн-транзакції самі по своїй суті є корисними для населення в цілому, і, якщо це так, що реальні економічні цінності, яку вони призначають, що корисність, яку тамтешні дає широке значення Bitcoins, що їм потрібно для виконання цих операцій.

І це на підставі того, що я боюся розлучитися з більшою частиною биткоин-спільноти, які, як видається мені, намагаючись перейти прямо до "Bitcoin в якості валюти" а не за "биткоины мають цінність, тому що ви можете зробити економічно корисних речей з ними...і до речі, є вже механізми, що означає, що ви можете торгувати, що значення легкої у використанні, валюта-як мода, якщо ви хочете".

Наприклад, є чудові ідеї для різних форм биткоина на основі договорів, сучасних торгових процесів і постійного зберігання даних, розміщеної на биткоин Вікі, на цьому форумі і багато інші місця, але биткоин-спільноти, схоже, гребує ним на підтримку обмеженого набору стандартних валюти як угоди (не те, щоб я повністю закине їх за те, що таке ставлення у цей час, так як вони мають справжньої турботи про збереження цілісності биткоин).

Є вже відмінний приклад 'електронні гроші', що виникають в Африку, де, у зв'язку з масивним зростанням використання мобільного телефону, переказний платити-як-Ви-го кредиту ефірного часу, сам по своїй суті корисний для мобільного телефону зв'язку, почали торгуватися в обмін на реальні товари і послуги.

+778
Justin Wang 26 січ. 2017 р., 00:18:21

А на запитання вже відповів в коментарях і anothere питання постало про те, як самостійно відправляти команди API до сервера з кожного вузла.

Як Нік одяг, дав правильну підказку, власне вам потрібно префікс кожної команди API як "методу getbalance" з "биткоин-Кінк -конф="!

Спасибі Нік Оделл!

+689
Calderon 7 жовт. 2012 р., 14:19:09

Так я, нарешті, вирішив відмовитися від спроб використовувати Qt 4.8.5 і helixcoin і galleoncoin джерел на GitHub. І використовується в Qt 5.2.0 з slothcoin джерело, з GitHub. Який працював нормально. І Qt гаманець почав без проблем. Хоча я досі не розумію, чому в Qt 4.8.5 не включаючи файл msrvct.dll . можливо, що ці бібліотеки не були включені в Qt 4.8.5? Начебто скомпілювати ОС Windows 8.1 і Ubuntu 12.04 :)

+688
Zenil 25 січ. 2018 р., 00:04:09

Цитую Вікіпедію, ринкова капіталізація визначається за формулою

МК = Н × П 
де n-кількість акцій, які перебувають в обігу, і P-ціна закриття за акцію.

В конкретному випадку з крипто валюти, можна припустити, що Н - це сума монет, що перебувають в обігу та Р - його поточна вартість.

Як може зображення нижче, сталося, враховуючи, що Zcash, є форком Bitcoin, не може (якщо я не пропустив щось дуже важливе) будуть знищені, таким чином Н може тільки зростати.

enter image description here Джерело: coinmarketcap.com за кілька хвилин до цього посту

+682
Erini 30 лист. 2013 р., 13:05:43

Я отримав новий МБ http://www.asrock.com/mb/Intel/H87M/?cat=Specifications який поставляється з процесором Qualcomm драйвер для мережевої карти Atheros AR8171 локальної мережі, і, на жаль, БАМТ 1.2 не має драйвер для нього включені.

Існує спосіб, щоб встановити необхідні драйвери, значить драйвер взагалі існує? Я зовсім новачок в Linux і не знаєте навіть як відкрити командний рядок в БАМТ.

Я використовую USB-завантаження зображення з: https://litecointalk.org/index.php?topic=2924.0

Якщо немає варіанту встановити драйвер, я можу використовувати USB-адаптер локальної мережі без додаткового головного болю, чи мені потрібно буде встановити драйвер?

+622
monique 8 лист. 2019 р., 23:13:09

Не контролюється державою означає, що уряд не може змінити його значення без згоди народу, ні захопити його. На Кіпрі, це відбувається прямо зараз. Крім того, це більш анонімний. Та тому, що уряд не (не можу) його регулювати, він може бути переданий швидше.

Відкритим вихідним кодом означає, що інші можуть перевірити і довести, що це неможливо вкрасти або контролем, в уряді наприклад.

Банки витрачають багато про безпеку, але биткоины можуть забезпечити такий самий або більшої безпеки за менші гроші. У мене вийшло, що вартість всієї електроенергії шахтарям становить близько 5000USD/друга прямо зараз. Це звучить як багато, але уявіть, що він замінює витрати на забезпечення безпеки всіх банків усього світу. Операційні витрати Морган за минулий рік, згідно з декларацією про доходи, вийшло близько 2000USD/сек. І це тільки один банк. Всі вони разом, набагато більше, ніж 5000USD/секунду. В момент, вартість стабілізується до значення безпеки, які ми отримуємо.

БТЦ (БК не правильний акронім, звикнути до БТЦ) обмежені, щоб не допустити інфляції. По суті, це гарантує дефляції, тому що суспільство створює цінності весь час. Це спірне рішення.

+597
user1427944 9 бер. 2013 р., 16:17:33

Може хтось пояснить мені, який сенс іти довго без важелів(ізольовані)? Правда ж, як просто тримаючи биткоин? Bassicaly якщо я ходла, а потім продати за більш високу ціну я отримаю ті ж гроші(БТЦ), а якщо я в довгій позиції, а потім закрити?? Спасибі.

+579
Ashieshloveslinux 4 лист. 2015 р., 10:51:30

Ви можете використовувати https://blockchair.com/bitcoin/blocks. Він обмежений 1 млн клітин за безкоштовно, але як тільки потрібно "час" і "висота", просто:

  1. зніміть усі прапорці, але "висота", і натисніть на "експорт" обираючи "КШМ". Відкрийте цей файл з додатком електронної таблиці.
  2. вимкніть параметр "висота" і виберіть "час". Експорт.
  3. Відкрити файл з (2), скопіювати і вставити стовпець його поруч з першим стовпцем у файл з (1).
  4. оскільки результати замовленого часу, рядків збігаються і у вас вже є потрібні дані!
+571
camicia 16 черв. 2011 р., 21:00:32

Ви праві в тому, що кожен клієнт, який бачить дві різні вилки, можна легко визначити, який з них більше. Але розгляньте наступні можливості:

  • Вузол може ніколи не побачити більше розщедритися. Це може статися в разі Сівілла атаки, коли зловмисник отримує контроль над жертвою інтернет-з'єднання і влаштовує, що жертва підключається тільки до зла вузлів. Ці злі вузли будуть відправляти тільки блоки, які є частиною більш коротких, шкідливих виделкою, і жертва буде вважати, що ця вилка ланцюга "Реал", тому що немає нічого іншого, щоб порівняти. Так що жертва буде вірити думку зловмисника записи транзакцій, принаймні, поки їм вдасться підключитися до чесним вузол. Контрольно-пропускні пункти гарантувати, що такий зловмисник може управляти тільки вигляд жертви історії ще в останній блокпост, який мінімум накладає певні обмеження на пошкодження, які можуть бути викликані.

  • Чим довше вилка може бути "злий" один. Це може статися в разі 51% атаки, коли зловмисник, який контролює більше потужності, ніж інші мережі вирішує вилки ланцюга і "переписати історію" з якогось моменту в минулому. З їх хеш-влада більшості, вони можуть в кінцевому підсумку зробити їх виделкою більше, ніж "реальна". Контрольно-пропускний пункт гарантує, що вони можуть тільки переписати ще в КПП.

У кожному конкретному випадку, це скоріше мінімальне обмеження на атаку; можливість переписати історію з останньої контрольної точки досі руйнівних. Але це може допомогти у зменшенні хаосу, поки жертва не може підключитися до чесним вузла (у разі Сивіли) або інші зміни до протоколу будуть прийняті (у 51% випадку).

Дивіться також зробити контрольно-пропускні пункти в ланцюжку блоків допоможе уникнути 51% атака, яка переписує весь блокчейн?

Вони застосовуються як при повній, вузлів і тонких клієнтів.

Також, Як згадувалося в пості ви пов'язані, якщо ви знаєте, що вам не потрібно турбуватися про цих нападів, то ви можете прийняти рішення не перевіряти кожну деталь ланцюг до контрольної точки, що дозволить заощадити обчислень і дозволить вам синхронізувати блокчейн швидше.

+527
shivkumar 1 жовт. 2010 р., 14:16:17

Рентабельність БТД видобуток залежить від вартості квтг і Bitcoin ціною. Використовуйте цей калькулятор. https://www.coinwarz.com/calculators/bitcoin-mining-calculator.

Пам'ятаю тільки Antminer S7 і підтримки SHA-256 алгоритми інтелектуального аналізу. Вам потрібно знайти басейн, підтримують інші ша-256 криптографічних валют.

+525
Anysome bodyman 14 лип. 2011 р., 00:29:30

Теоретично, в ідеальному світі, спекуляції знизить волатильність. Однак, це передбачає, що всі суб'єкти раціональні і мають рівний доступ до корисної інформації.

Там дійсно ніякої корисної інформації про майбутньої вартості биткоин. Майбутнє вимога може бути близько нуля (якщо биткоины застаріли або ніколи широко не прийнята) або масових (якщо биткоины стануть популярними, оскільки рівень їх створення не можуть бути змінені).

В результаті, спекулятивні бульбашки створюються часто. Ціна досягала протягом дня або близько того, а потім, коли міхур лопається, продаж почнеться паніка. Це створює гіпертрофовано збільшується і зменшується в ціні. Крім того, для кожного грамотного людини, який робить гроші на цій волатильності, є наївний хлопець, який втратив гроші. Що, ймовірно, багато людей, але швидше всього, що це виключає їх з спекулює.

Але це насправді боляче прийняття Bitcoin. Одним з перешкод для прийняття Bitcoin-це волатильність. Важко продати продукт для X биткоины, якщо значення x биткоинов може різко змінюватися день від дня. Купець міг бути змушений тримати велику кількість биткоинов в очікуванні відновлення цін постачальників і працівникам оплачується в доларах.

Ціна биткойна впала з $11 до $9 у день (8/25/2011), так і залишився нижче $7 за місяць. Уявіть собі купця, який прийняв биткоины на $10.50 кожен знайшов їх за $9 на наступний ранок. Вони будуть чекати і сподіватися, що ціни повернутися?

Я повинен відзначити, що це не означає, що спекуляція-це "погано". Тим не менш, є деякі ефекти, які можуть обґрунтовано вважатися поганим. Ці причини також є в деякій мірі унікальними в биткоины-ці питання не відносяться до спекуляції в більш передбачуваною таких товарів, як масло, яке насправді має тенденцію до зниження волатильності.

+468
NotCodeDarsh 27 січ. 2011 р., 12:11:10

Як я можу зняти свої лайткоины з paperwallet?

Я намагався використовувати blockchain.info але, схоже, це тільки биткоин, що я можу піти з цим.

Я використовував веб-сторінці bitcoinpaperwallet.com щоб зробити гаманець.

Спасибі, хлопці!

+453
gemi 19 серп. 2010 р., 17:51:17

Я не знаю, як getblocktemplate працює рівно, але це, здається, належать: угоди, засновані на пріоритеті.

Вибравши угод, заснований на пріоритеті-це не найвигідніший спосіб для побудови блок (на відміну від збору/байт), так getblocktemplate тільки збирається використовуватися шахтарів, які ще не зрозуміли, як його сконструювати свої власні блоки?

Навіщо комусь використовувати getblocktemplate інакше?

+445
Cameron King 17 січ. 2014 р., 18:12:34

Виїзд 21. Є деякі биткоин-уроки , а також спільноти розробників.

+443
Sleep Fate 26 груд. 2018 р., 01:09:54

Немає нічого, що вам потрібно зробити, щоб отримати свої 6 перевірок, але чекати. Приблизно кожні 10 хвилин, новий блок буде вирішена, що повинен включати вашу угоду. Як тільки ваша транзакція в блоці, ваш клієнт буде показувати 1 з 6 перевірок. Тепер вам потрібно просто почекати, поки не будуть вирішені більш 5 блоків. Як тільки це відбудеться, ваш клієнт більше не буде показувати ? далі до проводці.

+432
Incept 3 січ. 2012 р., 18:10:53

Ні не можна. Хороший спосіб, щоб імітувати мінливість-це через реєстрацію доменного імені. Ви можете зареєструвати ім'я, яке ви поширюєте користувачам або використовувати в dapps та інші контракти. При оновленні ви оновити запис, щоб вказати на ваш поточний адресу контракт.

+354
SlaughterDog 29 груд. 2018 р., 10:50:28

Я перебуваю в необхідності (для моєї розробки додатків) мати більше інформації, надрукованої з "listtransactions" демона bitcoind.

Для блоків генерується він показує рахунку як "" і немає биткоин-адреса відображається. Чому, власне, ні? У blockexplorer показує адресу, який "замінував" блоку, і відображення адреси на номер рахунку, який відмінно працює при одержанні монет, Чому не для створених блоків?

Навіть це прохання не робити це основний клієнт, будь-яка допомога підкажіть, де в коді поставити його (якщо це взагалі технічно можливо) дуже ціниться.

+336
Alex Tullenhoff 30 трав. 2010 р., 10:38:36

Давайте на наступну адресу. В даний час загальна сума отриманих балансу: 5,697.09329301 БТЦ:

enter image description here

Але в API відповідь 569709329301:

enter image description here

Як ви можете бачити відповідь API не містять плаваючою точкою, тому загальний баланс дуже великий.

Це не помилка?

+310
Ken Muema 25 груд. 2014 р., 23:41:21

http://blockchain.info/tx-index/242749/36080ed09eeb0fd66ad5dc8a909a49e364f55ff860c12327c2ff9fbe4a9dde77

Попередження! дана операція є подвійним витратити. Ви повинні бути дуже обережні, коли довіряти будь-які угоди, в/Від цього відправника.

+292
Yoshino 29 трав. 2018 р., 04:44:43

Який є самим простим монета в шахті

Биткоин тестовому режимі-в-коробці. Просто підключіть два примірника клієнта один до одного.

і отримати реальні гроші(наскільки менше не важливо)

"нуль грошей" прийнятний відповідь?

+282
Jason Nah 31 серп. 2017 р., 22:31:06

Всі сайти pushtx відхилити Техас в якості подвійних витрат. Я повинен запустити свій сайт через bitcoind? Як би це зробити?

+281
MrD 4 квіт. 2015 р., 19:06:32

Биткоин консенсусу алгоритм імовірнісний (а не говорити) так що в теорії завжди є можливість оборотності. КПП отримує навколо, що, встановивши, наскільки далеко її навіть розглядати шукаєте блоки для перевірки.

+271
Yunier Nunez 30 вер. 2011 р., 01:59:34

У мене була така ж проблема, але це тільки було кілька днів, так як я загорівся Bitcoin і не було ніяких змін в моєму комп'ютері.

Я виявив, що ви можете скопіювати ваш гаманець.дат, видалити всі папки биткоин каталог/, і біткойн буде працювати без помилок.

Потім негайно закрити биткоин, скопіювати ваш гаманець назад у папку і перезавантажити - гаманець.дат читає добре, і всі мої монети там.

Мінус в необхідності витрачати масу часу для того, щоб скачати знову весь блок ланцюга :(

Але це працює.

Луї

Я використовую Лінукс Мінт (наприклад, Ubuntu) - користувачі Winblows не може мати ті ж результати.

+264
Maria Holland 14 лют. 2015 р., 07:35:05

Припустимо, я продовжую генерації випадкових публічних ключів з відповідними закритими ключами і ніколи не використовувати їх. Кілька років тому я перевіряю на позитивні матч проти блокчейне всі мої згенеровані відкриті ключі. Якщо збіг знайдено, значить, хтось насправді використовує публічний ключ я згенерував в минулому і для якого я знати закритий ключ. Тоді я повинен бути в змозі отримати контроль над чужий гаманець навіть у разі паперу або гаманець мозку. З найкращими побажаннями,

+246
ToWhom 5 черв. 2010 р., 06:02:09

Так як біткойн-протоколу з розподіленою і децентралізованої P2P мережі-архітектура, моніторинг, як ви описали, буде робити більше шкоди, ніж користі.

Якщо Комерсант планує вчитися подвійного витрачає, потім Служба моніторингу необхідно знати кожній операції. Напади на расовому ґрунті двічі провести спробу можливо, однак, зв'язувати одній угоді, який досягає купця, але іншого правочину, яка досягає Шахтарська, що відбувається, щоб включити, що транзакції в блоці. Якщо Служба моніторингу бачить те, що Шахтар не бачить, то служба контролю ніколи не дізнається, що купець отримав угоди, що в кінцевому підсумку втратив чинність у більш пізні угоди з блок.

Так купець, що після вироби маршрут подальшого впливу подвійних витратах.

Деякі платіжні системи будуть доставляти, якщо був присланий 0/непідтверджені повідомлення і потім, що угода стає недійсною через подвійних витрат. Них. це, я вважаю, один з них, який буде робити це.

Необхідно ще яке-комунальні послуги за пособництво купці, в тому числі повторної передачі транзакцій. Так, наприклад, якщо Комерсант приймає 0/непідтверджені транзакції, транзакції отримує ретрансляції достатньо, навіть якщо відправник не ретранслюють його. Необхідно також може бути служба, яка намагається переконатися, що якщо є блокчейн вилки (дві або більше ланцюгів, як на тій же висоті), що підтверджено операцій, з одного боку, передаються шахтарі досі працюють на іншій стороні вилки.

Причина цього ще не була побудована, що є так мало купців в даний час приймають оплату на 0/непідтверджені транзакції. Там повинні бути якісь подвійні витрати крадіжок для усвідомлення того, що цей ризик не слід ігнорувати, особливо для тих торговців після Зроби сам шлях.

+175
Tadzik95 30 трав. 2010 р., 21:00:39

Якщо дії клієнта не відповідають протоколі Биткоин в руйнівному поведінці (наприклад, затоплення неприпустимі повідомлення) заборона лічильник збільшується в залежності від серйозності порушення протоколу. Коли заборона метр досягає деякого заданого значення (може бути встановлений з -banscore варіант в bitcoind, за замовчуванням-100) в зв'язку з тим, що клієнт перервав на один день (це за замовчуванням, принаймні, але знову ж, це може бути змінено за - ; визначає тривалість бану опція).

Використовувані значення є довільними (наприклад, 100). Все про відносності. Я не знаю точно, скільки штраф за порушення, але це може бути знайдено у вихідному коді. Якщо хтось відчуває потребу в тому, щоб скласти список, сума штрафу за порушення, будь ласка, редагувати цей відповідь.

+161
Nasir Razzaq 25 січ. 2013 р., 19:27:25

BitcoinJ:

  1. Це можна зробити як проводок від ReorganizeListener в блокчейн? Я в змозі отримати список нових блоків, які представлені StoredBlock але від StoredBlock я не можу зробити який-небудь угоди.
  2. Це BlocksDownloadedEventListener також викличе нові блоки після поділу? Я хочу знати, якщо будь-який новий блок від спліт також викличе BlocksDownloadedEventListener.

Дякую за допомогу :)

+130
Nildarar 12 січ. 2020 р., 13:32:08
Стратегія мережі консенсусу годин-безкоштовне зберігання 
Биткоин [1] Трансляція Повний Тяп Так
Биткоин-НГ [11] трансляція військовополонених не
НЕМ [12] трансляція POS повний немає
Білосніжка [13] Ефір POS Повний Та
Уроборос [14] Трансляція POS Повний Немає
PPCoin [15] Трансляція Тяп-POS Повний Немає
Украйна-Биткоин [16] Трансляція Тяп-POS Повний Та
Нєо [17] трансляція dBFT повна відсутність
Онтологія [18] трансляція VBFT повний та
Elastico [19] трансляція БФТ повна відсутність
Пульсація [48] ефір БФТ не
Tendermint [49] пліткувати БФТ повний немає
Hyperledger[27, 28] пліткувати БФТ повний немає
Omniledger [20] пліткувати БФТ повний немає
Лавина [21] Сніжинка Пліткувати Не
Skipchain [22] пліткувати БФТ повний та
PeerCesus [23] Флуд Тяп-POS Повний Немає
Rollerchain [24] Флуд Військовополонених Розподілених Та
Trustchain [25] Пліткувати Військовополонених Не Поширюється
Rapidchain [26] пліткувати БФТ не поширюються
BigChainDB [5] Трансляція Паксос Не Поширюються
LightChain ДГТ пов розподілених та
+127
Isaiyavan Babu Karan 27 серп. 2019 р., 18:36:33

Я якраз про це думав і створив ці таблиці в модель на моє запитання.

Example calculation

+117
desktable 27 січ. 2011 р., 01:44:56

Я намагаюся створити биткоин готівку HD-гаманця з допомогою мнемонічної фрази, але я не знаю жодного НПМ пакет, який сумісний з HD-гаманці биткоин і гроші. Може хто допоможе мені побудувати ВСН HD-гаманця?

+101
Max Stegmeyer 10 квіт. 2018 р., 04:55:24

У протоколі Шнорра особистості, ми можемо перетворити інтерактивні ЗУП в неінтерактивному один, замінивши роль верифікатора (тобто надання випадкова величина завдання) з хеш-функцію, яка використовує зашифрований код розстойну шафу на вхід.

s = р + е*х

де: 
е = г(р*р)

Перевірка роботи шляхом забезпечення:

СГ== Р + Е*Р

де:
Р = Р*р

Припустимо, що у цьому не-інтерактивної моделі, розстойну шафу вибирає р вартість заздалегідь, і траси Р через хеш-функцію, щоб визначити відповідний електронний дайджест. Припустимо, розстойну шафу є шкідливим, і дивиться, щоб обдурити верифікатора в отриманні Шнорра підпису без знання секретного ключа х. Якщо спробує resuses цей е значення при створенні підпису, а також вибираючи довільний з Вартість,вони могли б відступити СГ = РГ-ЕР. Після Перевірка знає, що Р, Е і Р, здається, ніби вони могли б переконати підтверджує, що підпис дійсний, без знання закритого ключа. Що заважає цьому статися?

+65
MWK 14 лист. 2014 р., 05:41:27

Перевірити Datacoin, це набагато більше биткоинов, ніж згадані варіанти, як Storj. Плюс було випущено близько двох років тому.

На жаль, вона вмирає, але все ще активних вузлів, і він працює.

+63
AKBarui 10 квіт. 2019 р., 01:50:07

Право @Нейт,

Біткойн-транзакції перевіряються биткоин однолітків. Немає в жодному разі не відправляти/отримувати гроші без взуття на весь світ. Але якщо ніхто не знає, що таке гаманець належить вам, ваші транзакції залишається анонімним. Тор допомагає підтримувати ваші транзакції анонімні.

Якщо ви хочете використовувати Bitcoin через Tor проксі, слідувати цій статті.

+43
Aviad Bitton 30 черв. 2010 р., 18:50:16

У мене є закритий ключ

Побачити Електрум питання та відповіді - чи Можу я імпортувати приватні ключі від інших биткоин-клієнтів?

screenshot of import option

Зверніть увагу, де він говорить

або список приватних ключів

і також зверніть увагу, що це говорить про необхідність резервного копіювання. Я б практика відновлення з резервних копій.

+18
Henk van Ess 9 бер. 2011 р., 03:19:51

Я тільки що дізнався про биткоинах існування останні 2 тижні.

Спочатку я думав, що биткоины можуть бути використані в процесі наукових проблем людини. Я знаю, що це не обчислення будь-якої по-справжньому корисну річ прямо зараз. Я цікаво, якщо хтось думав про це? (Я маю на увазі, в науковому співтоваристві і спільноти биткоины). Може бути, інтеграція Grid-обчислень з обробкою биткоины?

Або, з-за особливостей блоку алгоритму рішення в биткоинах, метою якого є виключно, щоб перевірити довжину обробки, він не може вирішити що-небудь корисне. Може хто-небудь підтвердити це?

Спасибі!

+10
Mithun 28 січ. 2017 р., 11:27:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil