Щодо Мнемонік слова код і ключ сіль

Моя мета-зробити апаратний гаманець.

Я вчився покоління HD-гаманця (біп 39) і з'ясували, як йдуть справи під капотом, крім одного.

На високому рівні :

Мнемонічний код (128 біт або 256 біт) + сіль('мнемоніка'+пароль) -----робити PBDKF2 (2048 раундів)---> 512 біт насіння

Користувачам запропоновано підкріпити свої символічний код. Якщо я на апаратний гаманець, як ДК "нано", фраза вище є моїм паролем.

Різні фрази створює різних насіння.

Тепер, якщо я хочу відкрити свій гаманець від де-небудь ще, теоретично я можу зробити так просто від мнемонічний код(12 або 24 слова).

Мої сумніви-це буде ваш пароль не потрібен, якщо гаманець відкритий від сторонніх клієнтів, як Greenwallet, greenbitz, breadwallet і т. д?

Перефразую : як фраза, споживаної сторонніми гаманці, якщо я створив обліковий запис на ГК?

+607
Daniel Hutmacher 9 жовт. 2011 р., 13:12:31
33 відповідей

Що буде, якщо вартість військовополонених були різко скорочені

Блоки добували б набагато швидше (блок часу буде набагато менше). Це може мати побічні ефекти, такі як більш втрачені блоки, але для атаки на мережу вам доведеться вносити зміни в набагато більшому числі блоків. Фактично загальна сума роботи буде те ж саме.

Що буде, якщо вартість військовополонених [ліквідовано]

Зловмисник може:

 1. Змінити всю історію угод на свою користь.
 2. Не потрібно переробляти докази роботи, тому що це не потрібно.
 3. Сподіваюся, що інші вузли приймають цей блок серед неминучий шквал інших блоків, тому що немає ніякого вимоги для досягнення консенсусу, якщо пр виключені.

Примітка: це буде обмежуватися вилученням угод, оскільки, якщо зловмисник хотів змінити значення угод, їм доведеться взагалі відмовитися від угоди, і це вимагатиме закритий ключ відправника.

+998
Creeper123 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете використовувати локальний вузол не питання. На P2Pool ви примірник в кінцевому підсумку збільшить складність акцій він просить Шахтаря, якщо він стає занадто багато. 99% з тих, хто "взяв" акції не просто підстроїла, щоб зберегти клієнта інтелектуального аналізу щасливий у будь-якому разі, в даний час частка складності P2Pool ви Мережі за 500к.

+977
Vinci 27 бер. 2017 р., 16:49:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я зробив 3 передачі БТЦ від мого старого багаторозрядні класичний гаманець кілька тижнів тому (грудень. 11), потім я виявив, що плата була дуже низька для передачі підтвердження.

Потім я відновив мій оригінальний гаманець в Електрум, і він показує мені ці 3 угоди з різним статусом :

 1. Низька комісія (44 СБ/байт) - 0.0068 БТЦ
 2. неофіційний батьків (52 СБ/байт) - 0.04497458 БТЦ
 3. неофіційний батько (19 Сат/байт) - 0.1221 БТЦ

На жаль, я не можу регулювати мита за цими операціями, так що я спробував CPFP при прийнятті нового перекладу з іншого гаманця я створив в Електрум, щоб мій оригінальний гаманець, але результату немає.

Я спробував відтворити 1-ї передачі, з оригінального гаманця, ж у src/dest і суму, але з більш високими плату (598 СБ/байт)... ніякого результату.

Я боюся застрягти на цьому етапі, я не знаю, що робити, щоб розблокувати ці операції :( будь-яка докладна консультація-ласкаво просимо ! (я на OSX, якщо попросять).

+976
LadyAlison Ladyalison 23 квіт. 2019 р., 16:27:44

Коли биткоин готівка була розщедрилися вони використовували той же формат адреси як Bitcoin. Пізніше новий формат-адресу було запропоновано (CashAddr), з тим щоб знизити плутанину серед людей, але застарілі адреси, продовжують використовуватися і людей можуть направити кошти на ті вказаними адресами.

Чи означає це, що я можу відправити BTC і ВСН за цією адресою?

Так, якщо ви контролюєте власний ключ, пов'язані з адресою ви контролюєте кошти. Однак, турбота повинна бути проявлена при цьому. ВСН підтримує застарілі адреси P2PKH починаючи з 1 і P2SH адреси, починаючи з 3. Однак, ВСН не підтримує типи segwit. За замовчуванням биткоин ядро генерує адреса segwit з P2SH(P2WPKH) форма. ВСН підтримує адреси P2SH (ті, які починаються з 3), але він не підтримує адреси segwit з P2SH(P2WPKH) форми, яку також починають з 3. Щоб уникнути двозначності, банкомат повинен відключити відправивши його за адресою, починаючи з 3

+950
chebs 19 серп. 2017 р., 14:34:30

Я не експерт, але, сподіваюся, ця відповідь допоможе трохи. На мій погляд, вам потрібно всього лише близько 11 році обчислення і алгебру, щоб зрозуміти основи еліптичних кривих і модулярної арифметики. Ви можете дізнатися все, що вам потрібно знати, погуглити і подивившись відео на YouTube. Ось деякі ресурси:

і якщо ви знайомі з мовою Python або навчаються, то pybitcointools має власну реалізацію всіх функцій на еліптичних кривих використовується биткоин. після того як ви знайомі з математикою, то цей код буде дуже корисно для перевірки ваших результатів.

+930
Tamina21 22 черв. 2015 р., 05:21:24

Я деякі utxos з адресою. Я використовую CreateRawTransaction , щоб зробити відображається. Але цей метод потрібна txid подав, я шукав багато, щоб отримати txid за адресою, але я не знайшов.

Так можна зробити операцію без гаманця програмно?

Примітка:Я використовую командний рядок, тільки не гаманець розподілу, я просто хочу створювати, підписувати та відправляти операцій з командного рядка CLI або RPC.

+918
Dr Fred 30 бер. 2014 р., 11:47:32

Іноді LevelDB є помилки, і ці помилки іноді не зафіксовані своєчасно у проекті LevelDB вгору. Ці помилки можуть бути проблематичними для ядра биткоин так форк LevelDB був створений, щоб обробляти ці помилки спеціально.

Крім того, для забезпечення безпеки, ми хочемо використовувати конкретну версію LevelDB на певний комміт. Завдяки нашій власній роздоріжжі, ми можемо контролювати, які версії і що зробити це так, що ми можемо контролювати те, що код, який ми вводимо в ядра биткоин.

+911
Van Helzing 14 лип. 2015 р., 07:57:07

У вас тут два питання, то я відповім на них окремо. Наскільки як змішувачі вони уникають плати за угоду, відповідь полягає в тому, що вони не.

Більшість сайтів крана я використовував використовувати сервіс під назвою монетоприймач.мені, який збирає заявки на платежі і пов'язує їх в один великий шматок платежі. Це як вони зводять до мінімуму операційні витрати - вони не посилають всі мікротранзакції відразу, вони чекають, поки у них досить багато, а потім відправити їх. Я подивився на ці операції раніше, коли вони переживають і у них плати за угоду, які оплачуються, що є, як ви сказали, більше, ніж кількість відправкою. Але у мене були угоди, коли вона спрямовується не менше сотні адрес, так що поки одна маленька сума набагато менше, ніж плата за операцію, загальна сума була відправлена досить значна, що служба може платити плата за угоду, поки ще виплачують ці microtransctions.

+879
michelle headrick 28 серп. 2012 р., 09:02:46

Від того, що ми помітили на LBTC сітці, відноситься до підключення до мережі Coin і в мережі P2Pool ви. В відноситься до шахтарям, які підключаються до сервера.

+829
Marissa Wilson 2 черв. 2013 р., 15:53:11

Я купив БТЦ кілька днів тому у одного, і я все ще чекаю, коли угоди повинні бути підтверджені.

https://blockchain.info/tx/90136a914ebcb15d236b21b1bcd48e0744b97868ae570b9b30d1359361fdccce

Минуло 72 години.. що я можу зробити?

+819
Kazen 28 жовт. 2018 р., 19:36:26

Так, дані показали, що GFW не має впливу на поширення пакета, але не сильно. Основною причиною затримок є відстань. Як ви можете бачити тут, медіана часу поширення порівнянна для різних місць.Повну інформацію можна побачити тут.

Цікаво, що ця проблема підкреслює, що більше, ніж ефект від GFW не, це ефект великих блоків затримки поширення і служить разі навіть невеликих блоків, які Майк був проти.

Можливі рішення:

 1. За O(1) блок розмноження : "Якщо пам'яті басейни були відмінно синхронізовані і всі шахтарі мали точно таку ж політику вибрали, які операції включати в свої блоки і в якій послідовності їх включати, то шахтарі можуть просто оголосити нові блоки фіксованого 80-байтовий блок заголовка і останні угоди; не було б ніякої необхідності, щоб включити будь-які дані угоди, це може бути відділена від своїх однолітків пулів пам'яті."

 2. Blocktorrent : "п'явка(вузол) почне завантажувати блоки даних, як тільки він отримує їх і підтверджує як військовополонених і хеш/цілісність даних, не чекаючи повної копії з повною перевірки."

 3. Шахтар магістральної мережі : "у зіркоподібну мережа, яка складається з сервера у восьми добре-підключений інтернет-трафік центри: Нью-Йорк, Сіетл, Амстердам, Пекін, Токіо, Сінгапур, Гонконг і Новосибірськ (розташована в центральній частині Росії). Крім того, реле мережі використовується досить простий алгоритм стиску. Будь Біткойн-вузол може підключитися до найближчої вузол на реле мережі у corallo, а також відправляти і отримувати проводки і блоків та інших вузлів".

 4. Кеш транзакції перевірки : мемоизация транзакцію

 5. Дивно достатньо, блоків менше, ніж 1 Мб!

на вершині биткоин буде можливість ланцюжка операцій і бути як візовий протоколу на фіат шару.

 1. Пласт видобуток : Шахтар в Китаї делегати блок заголовка створення на сервер за межами Китаю. Напевно, найкращим короткостроковим рішенням.
+813
Laughing Man 3 вер. 2011 р., 04:28:49
Відноситься до грошей як швидко переходить від одного власника до іншого.
+782
Jake Bourne 4 лют. 2016 р., 03:15:04

Я випадково відправив КБК з bittrex на мій власний биткоин гаманець на blockchain гаманець. Обидва гаманця мої - як я можу отримати (дізнатися) свої закриті ключі, щоб поміняти їх місцями, що я отримаю свої гроші від неправильного ланцюга? І як я можу використати ці приватні ключі? Угоди видно тут:

https://bitinfocharts.com/bitcoin%20cash/tx/64c577f636882bf8b0160aaed17da458f4f6c350463426eda11b63b003059ce0

+781
Thiago Mendes 27 квіт. 2011 р., 02:48:02

Я бачив деякі пости bitcointalk.org тобто DDoS-атаку проти вузлів відбувається прямо зараз, і у них є інструкції як банити атакуючих IP-адрес.

Як я можу сказати, якщо мій сайт стає ДДОС об'єднан? Я getinfo команду і все виглядає нормально.

+772
BROK3N S0UL 3 серп. 2017 р., 10:29:00

Наскільки мені відомо, такого переліку немає, хоча багато порівнянь між підмножиною гаманці і послуг.

Хоча можна було б теоретично побудувати такий список, можливо на биткоин Вікі, не було б меж його переваг для реальних гаманців.

Гаманці і послуг гаманець і депозитаріїв та фондових бірж

Такі послуги, як Робінгуди не кваліфікуються як гаманця, оскільки немає можливості для відправки та отримання биткоинов. Це просто обмін, а ви, як правило, немає ніякого способу, щоб переконатися, що биткоин ви, нібито, володієте насправді немає, або доступу до них.

Ви також комунальних послуг, більшість з яких пропонують обмін послуги, наприклад, такі як компанія, біржами, а також інших популярних біржах. Через них можна відправляти, отримувати і торгувати Bitcoin. Однак, ви все ще не в змозі контролювати свої ключі, і піддані значним ризикам.

Тоді у вас в гаманці, наприклад, фахівцями BitPay і BitGo. Ці послуги забезпечують мобільних і настільних додатків, а також дозволяють зберігати контроль над насінням твоїм словам, що призводить до ваші приватні ключі. Тут, ви як і раніше приховано вірячи, що їх програми не будуть красти ваші BTC, але можна вільно переміщувати свої ключі на іншу програму, якщо ви хочете, або якщо служба завершує роботу.

Нарешті, у вас є програми, які не є централізованими, і дозволить вам зберегти повний контроль вам монет, таких як Bitcoin Core і Електрум. Тут немає єдиної точки відмови, код є відкритим вихідним кодом, які піддаються перевірці, і може бути складена безпосередньо вами. Обслуговування серверної частини поширюються також і зайвим, і ваші ключі ніколи не залишайте свою машину. Це єдиний етап, я хотів би розглянути, щоб бути істинним гаманець.

На даному етапі, будь-який гаманець буде досягти досить швидко парність функцію, оскільки основний механізм транзакцій Blockchain є однаковим для всіх. Таким чином, порівняння буде обмежуватися код/простота використання/команди, і інших подібних чинників.

На більш високих рівнях, де беруть участь зберігача та обмін послугами, порівняння має більше сенсу, так як об'єкти трохи розходяться. Втім, це важко поставити в Вікі, так як це не часто чорний і білий - наприклад, деякі біржі пропонують тільки певні функції для резидентів/громадян конкретних юрисдикцій з юридичних причин.

Крім того, такий список також буде більш схильний до наклеп та спам-атак з конкурентами/bandwagons намагаються штучно зробити когось виглядати добре чи погано, що буде важко модерувати швидко і ефективно - на популярних список такий, перераховувати шахрай гаманець навіть на короткий час може легко привести кого-то, щоб втратити багато грошей.

+718
hohotushka 26 трав. 2015 р., 17:53:29

Наша ситуація: Blockchain.info пароль втрачений гаманець/зламаний після оновлення.

Рахунок(гаманець) був створений у вересні 2016 року в мобільному додатку на iPhone

Ми використовувати 2-факторну авторизацію

У нас є:

 1. Рахунок BCI (гаманець) ідентифікатор

 2. Робочий e-mail і підключений номер телефону

 3. Пароль, ми впевнені (тільки цифри)...

 4. Пам'ятайте гаманця адреси

 5. +Тепер у нас є деякі корисні дані з відповіді сервера про спробу входу

Не:

 1. Ми не зберігати будь-які насіння для відновлення фрази і закритих ключів

Ми робимо всі операції з мобільним додатком, але після прошивкою (або програми) оновлення в квітні 2017 застосування BCI був скидання чи ще щось не так зі збереженим паролем.. Ми намагаємося увійти в систему і отримати «гаманець помилка дешифрування» телефону/робочого столу

Поки я намагався увійти з робочого столу, підтвердіть електронною поштою і телефоном, я отримав частину відповідей з таким навантаженням

{\"\pbkdf2_iterations":5000,\"версія\":3,\"корисних\":\"ААААААААААААААААААААА(тут числа і цифри)\»}»
}

Це дуже дивно, вантажопідйомності, починаючи з ААААААААААААААААААААА...

Спроба btcrecovery утиль, але немає результату (використовувати цю відповідь як частина гаманець.JSON і деякі маркери пароль). (в Python btcrecover.py --гаманець ЛП.в JSON --tokenlist pass.txt)

Може бути наш пароль було повторно перетворений іншим способом в БКІ оновлення, програма оновлення iOS?

Може бути потрібно ітерацій зміни в рахунок?

Може бути стара версія була спочатку і 5000 літрів В3 не так?

Яка версія мій гаманець був на початку 2016 року? V2 або V3?

Що ітерацій 5000 або 10000?

Напевно, ми можемо спробувати грубою силою насіння так як у нас один з адрес гаманець?

Експерти, будь ласка, допоможіть нам! Напевно, @ChristopherGurnee можете нам дати раду?

+707
d0ublezer0 9 січ. 2015 р., 21:38:28

Я хотів би використовувати USB, Linux дистрибутив, в ідеалі з Электрумом. Перевага цього полягає в тому, що USB-пристрої не повинні містити інформацію, просто ввівши насіння буде достатньо, яка забезпечує додаткову безпеку на мій погляд.

Є дистрибутив, який робить це? чи є інструкція, як це зробити?

+684
Abhinayak joshi 18 серп. 2017 р., 07:11:54

якщо ви витратити деякий час програмування ви можете використовувати listchannels команду для отримання всіх каналів мережі блискавки від пліток магазині. Ні ви могли зберігати їх в networkx Ліб

networkx імпорт як NX
мережа = ЛН.listchannels()
ПХ.Графік() 
для каналу в мережі: 
 Р. add_edge(канал["Джерело"], 
 канал [призначення], 
**каналу)

і потім ви могли б використовувати цей алгоритм з networkx бібліотеку, щоб отримати генератор для всіх шляхів між джерелом і пунктом маршруту. Оскільки блискавка мережу, швидше за все, буде циклів необхідно визначити відсічення. А 20-це довго з обчислювальної точки зору це також максимальна довжина шляху цибулину пакет підтримує згідно болт 04.

Довжина: максимальна довжина траси обмежена до 20 стрибків.

+608
Connor Mackay 22 груд. 2012 р., 12:49:42

Біп 11 не є правилом консенсусу, але і рекомендації, як використовувати multisig в мережі.

Біп 147 вірна при описі існуючих мережевих правил консенсусу: OP_CHECKMULTISIG і OP_CHECKMULTISIGVERIFY поп один елемент стека, то необхідно, і ігнорувати цей елемент. Біп 147 зміни в правила, щоб зробити ці опкоды не ігнорувати елемент, але вимагає від нього бути 0. Щоб бути сумісним з біп 11, угоди вже були там поставив 0 нуль, а на практиці все є завжди. Але не було ніякого вимоги про те, що угоди слідувати BIP11 - це була просто рекомендація для кращої сумісності. З BIP147 він буде зобов'язаний мати 0, то за кожну угоду дійсною.

За це пластичність: в даний час, будь-яка людина може взяти дійсною угоди, яка використовує будь-який з цих опкодов, і взяти 0 і замінити його ні з чим іншим, без визнання недійсною угоди.

В ідеалі, ми хотіли б повністю виправити помилку, і зробити OP_CHECKMULTISIG і OP_CHECKMULTISIGVERIFY не палити зайвий елемент стека. Однак, що б назад не сумісний, і, таким чином, застосовуватися тільки до нових операціях, якщо ми не хочемо порушити існуюче програмне забезпечення. Підхід в BIP147 застосовується до всіх операціях multisig.

+559
wizz 24 лют. 2012 р., 11:16:39

Пошук в інтернеті призвів до Ripple.com.

Можна додати платежі через пульсації оплати на сайт електронної комерції? Де я можу знайти вихідний код для реалізації такої пульсації платежі?

Наприклад, є декілька сайтів, які пропонують оплату через пульсації, таких як PrivateInternetAccess.

+549
Glazkova05 5 бер. 2017 р., 10:58:42

МТ. Gox є першим, щоб запропонувати його, але широкий гаманець, що буде вирішити цю проблему.

Якщо ви хочете (або потрібно) відмовитися від гаманця, то ви можете або передати ключі через купу технічної дії, або ви можете завантажити гаманець.DAT в сервіс, який буде дивитися і якщо будуть отримані якісь кошти, повівши цих коштів на рахунок або биткоин адресу під вашим контролем.

До МТ. Гора Gox будує користувальницького інтерфейсу, щоб вмістити його, цей гаманець.характеристика дат завантаження можливо тільки за допомогою API. Ви вже можете імпортувати приватні ключі індивідуально за допомогою API або браузер/інтерфейсу.

+548
Moinak Debnath 6 серп. 2013 р., 18:52:00

Це можливо, якщо клієнт зіткнувся він не закінчив обробку блоку, що містить код операції (через поганий синхронізації) і тепер це минуле, що блок не повернеться в "перевірити".

https://en.bitcoin.it/wiki/Running_Bitcoin

Є аргумент -сканування командного рядка, яка змушує клієнта перевіряти кожен блок операцій, пов'язаних з поточною гаманець. У Windows це можна зробити з командного рядка "биткоин -пересканувати". Я припускаю, що ОС Х є якийсь параметр командного рядка.

Крім того, ви можете зупинити клієнта. Зробіть резервну копію вашого гаманця.дат. Видаліть всі файли з папки конфігурації биткоин інші, ніж гаманець.DAT-файл. Перезапустити клієнт. Він повинен показати 0 блоків і не мають "погану угоду". Клієнт буде завантажувати блокчейн. Це може зайняти годину або більше. Як тільки ланцюжок блоків буде повністю завантажений угоди повинен з'явитися і оновлений баланс.

+519
007 DANTIST 007 7 трав. 2018 р., 07:47:51

Я хочу спробувати з допомогою АРС придбати BTC в Аргентині і продавати BTC за юані в Китаї, так як економічний збиток від традиційного способу міжнародного переказу.Це дієвий метод?Я перебуваю в Китаї і хочу знати про якусь інформації, що відноситься до операції.

+510
santr 19 серп. 2017 р., 07:10:51

Я б особисто використовувати Лінукс/БСД комп'ютер, без робочого середовища. Це означає, що ви б команда командного рядка клієнт Bitcoin без графічного інтерфейсу. Напевно, щось типу FreeBSD або Ubuntu. Цей комп'ютер може все ще бути в мережі і використовувати для повсякденних операцій, але він набагато менш схильний до кейлоггер атак і будь-якого іншого виду атак, так як ти не з допомогою веб-браузера або поштового клієнта або будь-якого іншого шкідливого програмного забезпечення, яке може пошкодити ваш комп'ютер - ви просто командного рядка.

На мій погляд маючи мінімальні настройки програмного забезпечення, встановленого б то ні було, крім командного рядка биткоин клієнт, є кращим способом піти для цього типу сценарію, де вам потрібно відправити регулярних платежів.

enter image description here

Так що якщо вам потрібно зробити звичайні операції щодня, використовуючи щось на кшталт це краще, ніж зберігання холодний на мій погляд. Ви могли б резервну копію ключів в паперові гаманці, але потрібно щось Онлайн для повсякденних операцій. І система командного рядка FreeBSD могла б бути вашим самим надійним варіантом. На жаль, якщо постійна зчитування/імпорт не працює для вас, це наступна найкраща річ, імхо.

+474
MonahMC 28 квіт. 2011 р., 02:34:58

Я зовсім новачок у крипто. З 21 грудня за помилку я відправив 2BTC від мого blockchain.info гаманець мій гаманець Blockchain гаманець ВСН. Цілком сумлінне оману, так як вони просто були реалізовані сторінки ВСН і я не знав, що я беру з ВСН адресу. Я зв'язався з ними багато разів, і вони відмовляються мені допомогти з їх відновленням. Є в будь-якому випадку, що я можу отримати ці монети? Дуже ціную вашу допомогу з цим. Я читав відповіді про подібних випадках, але моє питання є специфічним для всіх. Чи було коли-небудь випадок, коли компанія допомагала з відновленням? У них є політика, яка бере до уваги кількість транзакцій або вони відмовляються допомогти в будь-якому випадку?

+458
Sthembile 20 бер. 2014 р., 09:21:24

Стріла часу в Bitcoin досягається через блокчейн. Весь сенс докази роботи є організація операцій в хронологічному порядку, щоб запобігти подвійний витрати.

Під цей світ, транзакцій в одному блоці не може бути поставлений в строгому хронологічному порядку; часи кожен шахтар побачив неперевірених транзакцій варіюється в залежності від виду мережі. Єдиний певний порядок полягає в тому, що угоди в майбутньому кварталі сталося після операцій в минулому кварталі (батьківський блок) на Blockchain.

Ви можете замовити операції евристично, якщо ви хочете, але це не є криптографічно стійкою. Один із способів зробити це, щоб подивитися, коли вони вперше з'явилися в мережі, наприклад, на blockchain.info або деякі інші подібні послуги.

+443
Kathryn Corrigan 28 лист. 2010 р., 04:44:57

Припускаючи, що мій закритий ключ биткоин-гаманець відбувається з допомогою SHA256(пароль) і пароль 8 слів довго, як довго це займе, у середньому зловмиснику зламати мій гаманець Bitcoin з допомогою брутфорс-атаки по словнику?

Припустимо, немає ніяких інших символів, крім літер.

+406
Russley Shaw 4 вер. 2016 р., 04:43:14

я використовую наступний код Python, щоб перетворити назад і вперед між "цільової" і "біт":

імпорт binascii

деф target_int2bits(мета):
 # всеосяжне пояснення тут: bitcoin.stackexchange.com/a/2926/2116

 # отримати у підходить 256 у шістнадцятковій рядка
 target_hex = int2hex(мета)

 біт = "00", якщо (hex2int(target_hex[: 2]) > 127) ще ""
 біт += target_hex # під'єднати
 біт = hex2bin(біт)
 довжина = int2bin(льон(біти), 1)

 # біти значення може бути нульовим (0х00), тому переконайтеся, що це як мінімум 3 байти
 біт += hex2bin("0000")

 # значення бітів може бути більше, ніж 3 байти, тому скоротити його до потрібного розміру
 біт = біт[: 3]

 повернутися довжина + біти

деф bits2target_int(bits_bytes):
 ехр = bin2int(bits_bytes[: 1]) # експонента першого байта
 мульт = bin2int(bits_bytes[1:]) # множник всіх, окрім першого байта
 повернення мульт * (2 ** (8 * (ехр - 3)))

деф int2hex(intval):
 hex_str = шестигранні(intval)[2:]
 якщо hex_str[-1] == "л":
 hex_str = hex_str[: -1]
 якщо LEN(hex_str) % 2:
 hex_str = "0" + hex_str
 повернення hex_str

деф hex2int(hex_str):
 повертає значення типу int(hex_str, 16)

деф hex2bin(hex_str):
 повернення binascii.a2b_hex(hex_str)

деф int2bin(Валь, pad_length = помилкові):
 hexval = int2hex(Вел)
 якщо pad_length: # задається в байтах
 hexval = hexval.zfill(2 * pad_length)
 повернення hex2bin(hexval)

деф bin2hex(двійкові):
 # перетворення двійкових даних у шістнадцяткову рядок. також приймає ASCII-символів (0 - 255)
 повернення binascii.b2a_hex(двійковий)

деф bin2int(двійкові):
 повернення hex2int(bin2hex(двійковий))
+391
user2067021 30 бер. 2015 р., 20:03:38

Атомний хрест-ланцюжок торгової описує спосіб, в якому дві сторони, володіючи різних крипто валют, зможуть спокійно обміняти кріптовалюти без посередника. Метод описаний у посиланням нижче:

https://en.bitcoin.it/wiki/Atomic_cross-chain_trading

Ці спосіб обміну вже можна з Bitcoin і популярних альт-монети, як і лайткоин/Догкоин? Або це все-таки робота, яка вимагає внесення змін в код ядра? Якщо atmoic ланцюг Хреста торгівлі можна, є будь-які транзакції в blockchain, де атомні ланцюжка хрест торгівлі був використаний?

+326
GregWringle 12 жовт. 2015 р., 06:12:31

Порт за замовчуванням, мені здається, повинно бути не 8332 8832, однак, якщо ви зміните файл config, щоб включити:

Щоб=8832

Потім перезапустіть сервер і він повинен працювати

+289
Akua Sackey 28 серп. 2010 р., 01:53:42

Не відповідь, але кілька цікавих посилань для вивчення:

http://www.righto.com/2014/02/ascii-bernanke-wikileaks-photographs.html

http://www.cryptograffiti.info/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1023190 і https://github.com/petertodd/python-bitcoinlib/blob/master/examples/publish-text.py

+202
Ty Underwood 21 лют. 2017 р., 12:26:37

Нижче підтвердження. Звіти безпеки є специфічними, 1 підтвердження не безпечний. 2 підтверджень є безпечною. Більш вважається "безпечним". Ви можете "рок-н-рол" з 2 підтвердження. Біржі MtGox помер епічної смерті, тому що їх замовлення гаманець приймає монети тільки після підтвердження 1

+172
Julien Puydt 12 черв. 2012 р., 06:26:54

Наскільки я знаю, більшість власників магазинів просто орендувати площу, щоб компанія, яка працює биткоин "банкомат". Власник магазину отримує фіксований щомісячний дохід від оренди і не доведеться вплутуватися в самих Bitcoin угод.

Вам не потрібно вкладати гроші в банкоматі". Просто здають в оренду деякі площі з владою. Я очікую, що оператор банкомата (не власник магазину) організувати підключення до Інтернету, але це напевно просто діловим переговорам.

Один із способів знайти місцевих биткоин кіоск оператора для пошуку на карті https://coinatmradar.com/ - оператора назва відображається вгорі при натисканні на кіоск місце після збільшення індивідуальним кіоск місце.


Як зазначає Вікіпедії:

"Біткойн машини не банкомати в традиційному сенсі". Краща фраза може бути "биткоин кіоск" або "криптовалюта кіоск", оскільки вони зазвичай мають справу з одним або двома альткоинов теж.

"За даними монетки банкомат радар, є більш ніж 800 Bitcoin-банкоматів в США з 2017 року, з невеликого магазину власники заробляють як повідомлялося, $300 в місяць за оренду приміщення." (мій акцент)

+117
Armunin 8 бер. 2016 р., 06:28:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil